+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonštrukcia kuchyne

Klíčová slova: rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce kuchyně BA

E-mail: zateplovacieprace@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2012

Popis: Rekonstrukce bytů a domů na klíč + zednické, stavební, malířské ... práce. Děláme veškeré zednické, kamenické, sádrokartonářské, malířské, zateplovací, stavební, zemní ... práce. Předělávání bytů, bytových jader, koupelen, kuchyní, stavební práce, omítky, stěrky, ploty, podlahy, sklepy a klenby z kamene, pokládání zámkové dlažby ... Práce provádíme v Bratislavě a po celém Slovensku i v Zahraničí.

Web: www.rekonstrukciakuchyne.webnode.sk/

Další související informace

Zednictví Smékal

Rekonstrukce staveb, rekonstrukce koupelen – Jsme malá firma z Olomouckého kraje s dlouholetými zkušenostmi ve stavebnictví, pokud potřebujete rychle provést rekonstrukci objektů, koupelny, sádrokartony, či podžezat vlhké zdivo, neváhejte a obrat’te se na nás.

MIJO-STAV stavby s.r.o.

Rekonstrukce bytovych domu Revitalizace bytovych – Společnost MIJO-STAV stavby s.r.o. nabízí služby v oblasti komplexní revitalizace bytových domů, zateplení obvodového pláště a další. Nabízíme také poradenství v oblasti financování rekonstrukcí a dotací Zelená úsporám.

Architektonický atelier A

Architektonický atelier, projekty, rekonstrukce – Architektonický atelier Hradec Králové. Komplexní architektonické služby v oblasti navrhování všech typů staveb. Projekty a rekonstrukce budov a interiérů: novostavby, rodinné domky, zahradní architektura, urbanismus.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.