+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonštrukcia kuchyne

Klíčová slova: rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce kuchyně BA

E-mail: zateplovacieprace@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2012

Popis: Rekonstrukce bytů a domů na klíč + zednické, stavební, malířské ... práce. Děláme veškeré zednické, kamenické, sádrokartonářské, malířské, zateplovací, stavební, zemní ... práce. Předělávání bytů, bytových jader, koupelen, kuchyní, stavební práce, omítky, stěrky, ploty, podlahy, sklepy a klenby z kamene, pokládání zámkové dlažby ... Práce provádíme v Bratislavě a po celém Slovensku i v Zahraničí.

Web: www.rekonstrukciakuchyne.webnode.sk/

Další související informace

CONCEPT kuchyňské studio, kuchyně na míru

kuchyňské studio, kuchyně, kuchyně na míru, kuchyň – CONCEPT kuchyňské studio nabízí německé a rakouské kuchyně na míru. Kuchyně a kuchyňské linky s vysokou kvalitou i elegancí provedení. Kuchyně NOLTE, kuchyně NOBLESSA a další značky. CONCEPT kuchyňské studio nabízí německé a rakouské kuchyně na míru. Kuchyně a kuchyňské linky s vysokou kvalitou i elegancí provedení. Kuchyně NOLTE, kuchyně NOBLESSA a další značky.

Rekonstrukce

Rekonstrukce – Opravy vaších domů a zahrad v oborech Elektro,vodo instalace a zahradnicke práce. Zaměřujeme se na lokality Frýdek-Místek. Kontaktujte nás na webový stránkach nebo telefonicky na číslo:777-000-015 nebo na šíslo: 607-422-546

Rekonstrukce bytu Brno

Rekonstrukce bytu Brno, rekonstrukce koupelen Brno – Nabízíme rekonstrukce bytů v Brně. V rámci rekonstrukce bytu se zaměřujeme na rekonstrukce koupelen, bytových jader a vyklízení bytů. Zajišťujeme i zednické práce, sádrokartonářské práce, montáže plastových oken a zateplení.

Načítání trvalo 2.9747 sekund.