+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Remeselné práce

Klíčová slova: Řemeslné práce, zednické práce, malířské práce

E-mail: kamenarskeprace@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2012

Popis: Provádíme zednické a veškeré řemeslné práce v Bratislavě a okolí do 60 km. / Případně i v zahraničí ... / Děláme: Zednické, stavební, malířské, sádrokartonářské, zateplovací, zemní, kamenické, vodoinstalační, elektroinštalatérske ... práce.

Web: www.policia.cz/

Další související informace

Lacné murárske práce

Zednické práce, kamenické práce, malířské práce – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojný.Vykonávame: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU.Cenu GARANTUJEME NIŽŠÍ NEŽ KONKURENCE

Stavební práce, zednické

Stavební práce, zednické práce, dodání stvebního m – Provádíme stavební práce a zednické práce včetně dodání materiálu. Dodáváme i stavby na klíč.Máme bohaté zkušenosti s běžnými stavebními pracemi a zednickými pracemi, jako jsou rekonstrukce domů, omítání i zateplování fasád, pokládání dlažeb a obkladů. Mezi naše další činnosti souvisejícími se stavebními pracemi patří mimo jiné i malířské práce, restaurování památek, oplocení pozemků i objektů.

Načítání trvalo 0.0845 sekund.