+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Renova s.r.o. Stavebniny,

Klíčová slova: Stavebnictvý, Stavebniny, Ubytování, Zemní práce

E-mail: renova1@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. kv?tna 2012

Popis: Společnost Renova s.r.o. se zabývá stavninamy, zemními pracemi a ubytováním. Má dvacetileté zkušenosti. Stavebniny Vám nabízí velmi široký sortiment materiálů pro stavbu. Firma dokáže vyhovět stavebním firmám, drobným stavebníkům ale i koncovým zákazníkům.

Web: www.renovaroztoky.cz

Další související informace

Stavební firmy

stavební firmy, stavební firma, stavebniny, stavba – Stavební firmy Rekonstrukce bytů, bytového jádra, výstavba domů na klíč, zateplení fasád, přestavby, výstavby bytů, interiérů, kompletní stavební a výkopové práce. interiéry rekonstrukce, renovace

Demolice - zemní práce

demolice, zemní práce, výkopové práce, demolice do – Demolice, zemní práce, výkopové práce. Demolice domů, budov, hal. Hloubení bazénů a rybníků včetně terénní pravy. Hloubení a bagrování kanalizace, jímky, základů, plotů a odvoz - převoz materiálu i suti.Bourací práce, nákladní doprava a stavební stroje.

SEDOS stavby a.s.

zemní práce, stabilizace, přeprava, vápnění, prod – Zemní práce,hrubé terénní úpravy, demolice, reciklace, rekultivace, výstavba komunikací a inženýr.sítí, vápenné a cementové, stabilizace zemin, vápnění, nadrozměrná přeprava, prodej stavebních písků.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.