+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Renovace bytu Praha

Klíčová slova: Renovace bytu Praha

E-mail: martin-matusak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2012

Popis: Renovace bytu Praha: renovace zděného bytu, renovace panelového bytu, renovace bytového jádra na klíč. Kompletní renovace bytu včetně koupelny, kuchyně i stupaček. Rekonstrukce panelového bytu do 14 dnů, malování bytu, elektrikářské, zednické, obkladačské práce.

Web: renovace-bytu.blgz.cz

Další související informace

Katalog firem Praha 3

Praha 3, Žižkov, Vinohrady – Praha 3 Informuji - městská část Praha 3. Katalog firem a institucí na Praze 3. Aktuality z Městské části Praha 3, Vinohrad a Žižkova. Aktuální kulturní a společenské dění na Praze 3, seznam restaurací, obchodů, hotelů a dalších.

Zabezpečení bytu Praha

Zabezpečení bytu Praha, zabezpečení objektů Praha – Zabezpečení bytu Praha: zabezpečení objektů, zabezpečení dveří, zabezpečení bytu. Systémy komplexního zabezpečení bytu proti neoprávněnému a nechtěnému vniknutí osob i ochranu proti požáru. Zabezpečení objektů i zabezpečení dveří, elektronické zámky, kamerové systémy a systémy požární signalizace.

Stěhování bytů Praha

Stěhování bytů Praha – Stěhování bytů Praha: stěhování kanceláří, stěhování nábytku, stěhování bytu, vyklízení bytu. Kvalitní, rychlé, profesionální, levné stěhovací a dopravní služby. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, trezory, piana.Vyklízíme byty, půdy, sklepy, pozůstalosti. Autodoprava ( do 1, 5 t. ), zajištění montáže nábytku i pokládka dřevěných i laminátových podlah, koberců..

Načítání trvalo 1.8320 sekund.