+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Renovace bytu Praha

Klíčová slova: Renovace bytu Praha

E-mail: martin-matusak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2012

Popis: Renovace bytu Praha: renovace zděného bytu, renovace panelového bytu, renovace bytového jádra na klíč. Kompletní renovace bytu včetně koupelny, kuchyně i stupaček. Rekonstrukce panelového bytu do 14 dnů, malování bytu, elektrikářské, zednické, obkladačské práce.

Web: renovace-bytu.blgz.cz

Další související informace

Autoservis Praha 9

autoservis praha, autoservis praha 9 – V našem autoservisu v Praze provádíme mechanické opravy, klempířské opravy i lakýrnické opravy. Můžete si u nás vybrat z nabídky náhradních dílů na všechny typy vozů. Zajišťujeme též opravy havarovaných vozů včetně vyřízení pojistných událostí, přípravu vozů na STK a zajištění STK. V našem autoservisu provádíme také výměnu a prodej autoskel.

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce bytu Praha, rekonstrukce bytů Praha – Rekonstrukce bytu Praha: rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny a kuchyně. Kompletně rekonstrukce bytového jádra včetně koupelny i kuchyně, na místo dovezeme stavební materiál, zajistíme i odvoz suti. Rekonstrukce bytu Praha a okolí

Rekonstrukce bytu Praha,

Rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu a kompletní poradenství o rekonstrukci bytu, kompletní stavební rozpočet na rekonstrukci bytu od A do Z, na rekonstrukci bytu stačí jen ručně nakreslit půdoris bytu a my už provedeme rekonstrukci bytu za vás.

Načítání trvalo 0.1014 sekund.