+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Revitalizace panelových domů - zelená úsporám

Klíčová slova: zateplení fasád, revitalizace, rekonstrukce domů,

E-mail: renovmalplusreg@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2013

Popis: Firma RenovMalplus provádí revitalizaci panelových domů po celé České republice. Provedeme zateplení fasády, rekonstrukci střechy, dodáme a vyměníme okna a dveře, zrekonstruujeme balkóny a lodžie. Revitalizací se zvýší životnost domu.

Web: www.renovmalplus.cz

Další související informace

Úklid domu a zahrady Prah

úklid, úklidová firma, uklízení, uklízení domu, – Zajistíme úklid celého domu včetně zahrady.Pravidelné úklidy domů,generální a kolaudační úklidy. Čištění koberců a čalouněného nábytku, voskování podlah, mytí oken včetně rámů, odklízení sněhu a náledí,strojové čištění garáží,úklid zahrady. odklízení sněhu a náledí, dodávka kontejneru na odpad ze stavby, vyklízecí práce, zavážení a vyvážení popelnic.

Zednické práce a nátěry

zateplení domu, rekonstrukce domu, nátěry fasád – Firma Strachota nabízí revitalizaci a zateplování rodinný i panelových domů a budov, zednické práce, malby, nátěry, rekonstrukce bytového jádra, dekorativní nástřiky, omítky a nátěry fasád. Provádíme jak exteriérové, tak interiérové úpravy dle přání zákazníků.

Montáž sádrokartonu

výstavby domů, rekonstrukce, vestavby, stěny, – Provádíme kompletní stavební dodávky půdních vestaveb na klíč, jak zcela nové realizace, tak i rekonstrukce stávajících prostor. Dále provádíme rekonstrukce bytových i nebytových prostor, opravy a zateplování fasád, výstavby RD na klíč, obklady, dlažby, sádrokartóny, malířské i natěračské práce. Naši pracovníci Vám také bezplatně pomohou se zajištěním financování Vaší rekonstrukce, či stavby. Jsme v seznamu odborných dodavatelů a vyřizujeme státní dotace projektu ,, zelená úsporám". Naše firma působí výhradně v Olomouckém kraji, reference na naší práci můžete získat od stovek spokojených zákazníků.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.