+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Revitalizace

Klíčová slova: revitalizace, panelové, domy, panelových, domů

E-mail: michael.moder@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2012

Popis: Omlux Invest provádí revitalizace panelových domů, rekonstrukce bytů a domů, vyrábí montované domy ze dřeva, individuální a typové stavby a plastová okna staví nízkoenergetické domy na klíč, pasívní domy, montované stavby, dřevostavby, provádí zateplení fasád, levné bungalovy a bytovky, solární systémy, tepelná čerpadla, lité podlahy, plynové kotle.

Web: www.zatepleni-fasad.com

Další související informace

EKONOMSERVIS-stavby, a.s.

zateplení,fasáda,revitalizace,lodžie,balkony – Zateplováni. Revitalizace a regenerace panelových a bytových budov, lodžií, balkonů, fasád. Pozemní stavitelství. zateplení,fasáda,revitalizace,lodžie,tepelné izolace,zateplení fasády,rekonstrukce domů, balkony

Rodinné domy na klíč

rodinné, domy, typové, projekty, domu – Liberohaus s.r.o. nabízí typové rodinné domy na klíč, od projektu po výstavbu. Všechny domy jsou nízkoenergetické a odpovídají standartům pasivních domů. Společnost LiberoHaus s.r.o. pokládá za své priority profesionálně odvedenou práci a rozvoj vztahů se zákazníky. Usilujeme o to, aby nás okolí vnímalo jako jednu z nejlepších firem v oboru stavebních prací a tomu podřizujeme všechny své kroky.

Nejlevnejsidrevostavby.cz

nizkoenergeticke, domy, dum, na klic, drevostavby, – Stavba domu na klíč – od zahajovacích prací po dokončovací práce. Informujte se u nás na možnosti stavby rodinného domu na klíč naší firmou. Dejte domu nový kabát a oblékněte jej – provedeme zateplení Vašeho domu.

Načítání trvalo 0.0838 sekund.