+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rodinné domy na klíč, dře

Klíčová slova: dřevostavba, nízkoenergetický, dům, na klíč, rodin

E-mail: info@vasrdnaklic.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2010

Popis: Nabízíme výstavbu nízkoenergetických domů na klíč, dřevostavby, zděné stavby. Stavby provádíme včetne základové desky, nebo jen hrubé stavby. Vypracování projektové dokumentace. Služby stavbyvedoucího a stavebního dozoru. Individuální plán výstavby.

Web: www.drevostavby-rodinny-domek.cz

Další související informace

Dřevostavby na klíč

dřevostavba, montované, nízkoenergetické, na klíč – Provádíme výstavbu rodinných domů na klíč - montované domy, nízkoenergetické a inteligentní dřevostavby, dvojdomky, zděné domy, drobné podzemní stavby. Program Bydlení pro mladé a seniory, sluneční nízkoenergetický dům. Pořadatel Veletrhu bydlení a volného času na Vysočině ve Žďáru nad Sázavou.

Dřevostavby Jan Nosálek

dřevostavba,energetický,nízkoenergetický,pasivní – Projekce a provádění moderních dřevostaveb a pasivních domů. Firma se zabývá cca. 10 let konstrukcí moderní dřevostavby pomocí rámové konstrukce, která je velmi přizpůsobivá všem požadavkům architektů a projektantů. Rovněž trvalé sledujeme trendy vývoje nízkoenergetických dřevostaveb, realizujeme nízkoenergetické domy až pasivní domy.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Načítání trvalo 0.0749 sekund.