+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rodinné domy na klíč, dře

Klíčová slova: dřevostavba, nízkoenergetický, dům, na klíč, rodin

E-mail: info@vasrdnaklic.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2010

Popis: Nabízíme výstavbu nízkoenergetických domů na klíč, dřevostavby, zděné stavby. Stavby provádíme včetne základové desky, nebo jen hrubé stavby. Vypracování projektové dokumentace. Služby stavbyvedoucího a stavebního dozoru. Individuální plán výstavby.

Web: www.drevostavby-rodinny-domek.cz

Další související informace

Rodinné domy na klíč od K

rodinné domy, domy, dům, bungalov, bydlení – Rodinné domy na klíč pro Vaši maximální spokojenost. Hlavní činností naší společnosti je výstavba rodinných domů. Projekty rodinných domů v nabídce. Stavební, poradenská, projekční a realitní činnost.

Dřevostavby HK

Dřevostavba, dřevostavba na klíč, hrubá stavba – Naše firma se specializuje na výstavbu nízkoenergetických rodinných domů. Naše nabídka zahrnuje rychlé, kvalitní, levné a energeticky nenáročné bydlení. Dle přání zákazníka nabízíme výstavbu kompletního rodinného domu na klíč nebo jen hrubé stavby.

Sruby

sruby, kanadské sruby – Kanadské sruby od tesařství Jiří Urban s 5-ti letou záruční dobou a servisem. Návrhy a projekty srubových domů. Dále nabídka zahradních domů a zahradního nábytku. Firma byla založena v r. 1994. Výstavba srubových domů na klíč.

Načítání trvalo 0.0706 sekund.