+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rodinné domy na klíč od K

Klíčová slova: rodinné domy, domy, dům, bungalov, bydlení

E-mail: jan.klauz@k-living.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2009

Popis: Rodinné domy na klíč pro Vaši maximální spokojenost. Hlavní činností naší společnosti je výstavba rodinných domů. Projekty rodinných domů v nabídce. Stavební, poradenská, projekční a realitní činnost.

Web: www.rodinne-domy-klauz.cz

Další související informace

Z + H stavby na klíčs.r.o

domy na klíč, dřevodomky, bydlení – Z + H stavby na klíč s.r.o. se zabývá výstavbou rodinných domů na klíč. Realizace stavby je možná jak na základě Vaší vlastní dokumentace, tak ve spolupráci s našimi již osvědčenými odborníky. Je to Vaše cesta k novému bydlení.

Roman Arbeiter - stavební

rodinné domy, bytové domy, občanské stavby, Znojmo – Firma se zabývá realizací staveb dle předmětu povoleného podnikání. Profesní skladba, zdatnost kmenových pracovníků a výběr kvalitních a spolehlivých subdodavatelů dává reálné předpoklady k bezproblémovému zvládnutí staveb v dobré kvalitě.

Rodinné domy na klíč, dře

dřevostavba, nízkoenergetický, dům, na klíč, rodin – Nabízíme výstavbu nízkoenergetických domů na klíč, dřevostavby, zděné stavby. Stavby provádíme včetne základové desky, nebo jen hrubé stavby. Vypracování projektové dokumentace. Služby stavbyvedoucího a stavebního dozoru. Individuální plán výstavby.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.