+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Roubenky Hudlice

Klíčová slova: Roubenky, roubenky hudlice, roubenice, sruby

E-mail: milan.hudlice@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2011

Popis: Jsme parta tesařů a pokrývačů, která staví nové klasické dřevěné roubené domy. Jsme schopni sroubit dům z jakéhokoliv profilu a roubenky stavíme do fáze dokončené hrubé stavby, případně jsme shcopni zajistit realizaci na klíč.

Web: www.roubenky-hudlice.cz

Další související informace

Dřevotes - dřevostavby

dřevostavby,roubenky,dřevěné stavby,dřevěnice – Tesařská firma staví roubenky, dřevostavby, moderní i klasické dřevěné domy již více jak 10 let. Staví dřevěnice po celé ČR, zajistí kompletní projekt. Používá kvalitní domácí dřevo. Rychlý průběh stavby.

plus kompresor

kompresor, kompresory, vzduchove kompresory, – Prodáváme pístové kompresory, šroubové kompresory Atmos a REMEZA, sušiče Hiross, filtry, odvaděče, multiplikátory, ohřívače, vzdušníky a další příslušenství. Záruční i pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů a sušiček, montáže a projekty.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.0866 sekund.