+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rudolf Richter

Klíčová slova: projekce, projektant, stavby

E-mail: rudolfrichter@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2011

Popis: Projekční kancelář „RICHTER“ se zabývá architektonickými návrhy a studiemi, prováděním všech stupňů stavební projektové dokumentace a návrhy interiérů. Projekční kancelář „RICHTER“ se zabývá architektonickými návrhy a studiemi, prováděním všech stupňů stavební projektové dokumentace a návrhy interiérů.

Web: www.projekce-richter.cz

Další související informace

Kamenné zdi a kamenné ploty

kamenné zdi, kamenné ploty, stavby z kamene, kamen – Provádíme stavby z kamene, kamenické práce. Realizujeme stavby kamenných sklepů a sklípků, kamenné ploty, kamenné zdi a ploty, opěrné zdi a zídky, suché kamenné zídky, schody z kamene nebo jejich obložení, kamenné klenby a podezdívky, cesty a chodníky z kamene, dlažby a štípané obklady, zahradní grily a krby, obezdění krbových vložek zahradní jezírka, ostatní okrasné stavby, studny, inetriéry. Pracujeme převážně s ručně vybíraným lomovým kamenem, který přivezeme. Materiál můžete mít i vlastní.

Centrum hubnutí s trvalým

hubnout,zdrava výživa,produkty,analýzy stavby těla – Stránka je věnovaná, hubnutí, doplněná glosami s výrazným zaměřením na hubnuti. Jednotlivé rubriky podrobněji popisuji každý styl hubnutí a výsledku, podrobné analýzy stavby těla, produktech zdravé výživy.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.