+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rydval, a.s. - Lešení

Klíčová slova: Lešení, stavba lešení, pronájem lešení

E-mail: rydval.leseni@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2009

Popis: Rydval je významným poskytovatelem služeb ve stavebnictví. Nabízíme stavbu a pronájem pracovních, ochranných, záchytných a pomocných lešení. Rychlost, přesnost, spolehlivost, důslednost a bezpečnost práce je samozřejmostí. Montáž a demontáž celá ČR. Prodej a pronájem pódií a stavebních plošin.

Web: www.lesenirydval.cz

Další související informace

Gekkon s.r.o.

lešení, trubkové lešení, prodej lešení, montáž – Naše firma se zabývá prodejem, výpůjčkou a montáží trubkových lešení. Naše bezkontaktní lešení Vám umožní bezproblémovou a rychlou rekonstrukci Vašeho domu. Nabízíme také vypracovaní projektu a statické posouzení u složitějších konstrukcí.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.0546 sekund.