+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rydval, a.s. - Lešení

Klíčová slova: Lešení, stavba lešení, pronájem lešení

E-mail: rydval.leseni@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2009

Popis: Rydval je významným poskytovatelem služeb ve stavebnictví. Nabízíme stavbu a pronájem pracovních, ochranných, záchytných a pomocných lešení. Rychlost, přesnost, spolehlivost, důslednost a bezpečnost práce je samozřejmostí. Montáž a demontáž celá ČR. Prodej a pronájem pódií a stavebních plošin.

Web: www.lesenirydval.cz

Další související informace

AZ-lešení Milan Drábek

stavba, pronajem, leseni, stavba leseni – Stavba a pronájem lešení Po několikaleté zkušenosti se stavbou lešení jsme v letošním roce založili soukromou firmu. Převážně používáme systém rámového lešení RUX SUPER 65 a trubkové lešení. Máme zkušenosti i s montáží jiných systémů rámového lešení.

Lešení

Lešení, půjčovna lešení – Nabízíme pronájem všech typů lešení. Cena za pronájem lešení se účtuje za m2 pohledové plochy lešení (viz níže). Za výhodnějších podmínek si spolu s lešením můžete pronajmout i stavební výtahy GEDA.

Gekkon s.r.o.

lešení, trubkové lešení, prodej lešení, montáž – Naše firma se zabývá prodejem, výpůjčkou a montáží trubkových lešení. Naše bezkontaktní lešení Vám umožní bezproblémovou a rychlou rekonstrukci Vašeho domu. Nabízíme také vypracovaní projektu a statické posouzení u složitějších konstrukcí.

Načítání trvalo 0.1633 sekund.