+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rydval, a.s. - Lešení

Klíčová slova: Lešení, stavba lešení, pronájem lešení

E-mail: rydval.leseni@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2009

Popis: Rydval je významným poskytovatelem služeb ve stavebnictví. Nabízíme stavbu a pronájem pracovních, ochranných, záchytných a pomocných lešení. Rychlost, přesnost, spolehlivost, důslednost a bezpečnost práce je samozřejmostí. Montáž a demontáž celá ČR. Prodej a pronájem pódií a stavebních plošin.

Web: www.lesenirydval.cz

Další související informace

Žebříky, lešení, schůdky

lešení, aschůdky, žebřík, žebříky, box, přepravka – Nabízíme hliníkové žebříky, lešení, schůdky, štafle, rudly a nájezdové rampy, plastové stohovací boxy, kufry na nářadí, plastové přepravky. Nově dodáváme podlahové čisticí stroje, průmyslové vysavače, paletové, spádové a policové regály.

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.1650 sekund.