+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sádrokartony, suchá výsta

Klíčová slova: sádrokartony, sádrokartony montáž,

E-mail: halasdk@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2008

Popis: Jsme stavební firma zabývající se dodávkou a montáží sádrokartonových konstrukcí.Tuto činnost provádíme od roku 2003 a realizovali jsme spoustu větších či menších zakázek. Jsme také schopni prostřednictvím našich smluvních subdodavatelů zajistit všechny činnosti potřebné k provedení stavby.Svoji práci se snažíme provádět kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu. Pracujeme s moderní technikou, investujeme do zvyšování kvalifikace pracovníků firmy. Prosazujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi. Samozřejmostí jsou zdarma a nezávazně prováděné cenové nabídky, konzultace a poradenství.

Web: halask.cz

Další související informace

Sádrokartony - JP KOMPLET

stavební firmy Velké Meziříčí, sádrokartony Velké – Zaměřujeme se na montáž sádrokartonových konstrukcí, zateplení izolací, úpravy fasád a půdní vestavby. Zajišťuje kompletní prodej potřeb a materiálů k montáži sádrokartonů, zateplení a izolací a k úpravám fasád.

Sádrokarton montáž

Sádrokarton, montáž, ceník, technologie, – Na našich stránkách najdete informace o montáži sádrokartonu, technologiích. Nabízíme Vám montáž sádrokartonu od prověřené firmy s mnoha referencemi.Sádrokarton, montáž, ceník, technologie, jak montovat,fotografie sádrokartonu

Pásky pro sádrokartony

pásky pro sádrokartony, pásky na sádrokartony – Straitflex Vám přináší pásky pro sádrokartony, které Vám pomohou vyřešit rohy a spoje v suché výstavbě. Jedná se o výstužné a těsnící pásky pro překrytí spojů sádrokartonových nebo sádrovláknitých desek navzájem. Využijte tento převratný materiál.

Načítání trvalo 0.1034 sekund.