+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sádrokartony Filař

Klíčová slova:

E-mail: info@filar.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2012

Popis: Firma Sádrokartony Filař působí v oblasti stavebnictví od roku 1994, kde jsme začínali s montážemi sádrokartonových systémů. "Naše hlavní činnosti jsou: -sádrokartonové a minerální podhledy, příčky, předsazené stěny, OSB podlahy, lehké sádrokartonové podlahy Knauf např. F146 , což je skvělá volba pro rekonstrukci nerovné podlahy v rekonstruovaném podkroví. -atypické a designové prvky v interieru dle přání zákazníka, osvětlovací rampy, niky, oblouky, opláštění sloupů, trámů. -minerální a kazetové podhledy -pouzdra pro posuvné dveře, dodávka a montáž půdních schodů -rekonstrukce podkroví včetně uložení tepelných izolací a parozábran -dodávka a montáž střešních oken Velux -zajištujeme ostatní práce - elektro, voda, topení, podlahy, obložkové zárubně vč.dveří -zajištujeme lité anhydritové podlahy -Interiery, půdní vestavby -světelné lampy -Střešní okna -Zateplovací systém fasád"

Web: sadrokartony.filar.cz

Další související informace

Hypotéka bez registru a bez příjmů

hypotéka, půjčka, americká, nebankovní, – Hrozí Vám exekuce nebo dražba nemovitosti? Domluvte si u nás nezávaznou schůzku a informujte se o možnosti americké hypotéky. Nenahlížíme do registru dlužníků a nepožadujeme prokazování příjmů.

MIJO-STAV stavby s.r.o.

Rekonstrukce bytovych domu Revitalizace bytovych – Společnost MIJO-STAV stavby s.r.o. nabízí služby v oblasti komplexní revitalizace bytových domů, zateplení obvodového pláště a další. Nabízíme také poradenství v oblasti financování rekonstrukcí a dotací Zelená úsporám.

NTS - Šedivý

Výroba pracovních oděvů, ochranné oděvy, pracovní – Naše firma se zabývá výrobou ochranných oděvů a pomůcek. Od jejího vzniku byly hlavním materiálem pro zpracování různé druhy netkaných textilií, časem se k nim však přidaly i textilie tkané. Mnohostranná použitelnost těchto textilií nám dává možnost nabídnout našim zákazníkům širokou paletu výrobků od ochranných oděvů a jejich součástí pro téměř jakékoli prostředí (strojírenský průmysl, potravinářství, zdravotnictví, lakovny, atd.), přes návleky na různé součásti statických i pohybujících se strojů, návleky a přehozy přes automobily, sedačky, pneumatiky, zakonzervované strojní celky, až po zahrádkářské agrotextilie.

Načítání trvalo 0.0629 sekund.