+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sádrokartony Filař

Klíčová slova:

E-mail: info@filar.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2012

Popis: Firma Sádrokartony Filař působí v oblasti stavebnictví od roku 1994, kde jsme začínali s montážemi sádrokartonových systémů. "Naše hlavní činnosti jsou: -sádrokartonové a minerální podhledy, příčky, předsazené stěny, OSB podlahy, lehké sádrokartonové podlahy Knauf např. F146 , což je skvělá volba pro rekonstrukci nerovné podlahy v rekonstruovaném podkroví. -atypické a designové prvky v interieru dle přání zákazníka, osvětlovací rampy, niky, oblouky, opláštění sloupů, trámů. -minerální a kazetové podhledy -pouzdra pro posuvné dveře, dodávka a montáž půdních schodů -rekonstrukce podkroví včetně uložení tepelných izolací a parozábran -dodávka a montáž střešních oken Velux -zajištujeme ostatní práce - elektro, voda, topení, podlahy, obložkové zárubně vč.dveří -zajištujeme lité anhydritové podlahy -Interiery, půdní vestavby -světelné lampy -Střešní okna -Zateplovací systém fasád"

Web: sadrokartony.filar.cz

Další související informace

PlayService - herní konzole

herní konzole, servis konzolí, hry, opravy disků, – Opravy herních konzolí a jejich příslušenství, prodej příslušenství a náhradních dílů, profesionální opravy poškrábaných CD a DVD disků, výkup herních konzolí, jejich příslušenství a her, bazar herních konzolí a her.

Bungalowy Vítkova Hora v Karlových Varech

Bungalowy Vítkova Hora,ubytování v Karlových – Nabízíme bungalovy s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou v období 1.4. - 31.10. v bezpečném a pohodlném areálu hotelu Vítkova Hora v blízkosti Karlových Varů. Možnost parkování přímo u bungalovu, stravování v hotelové restauraci, vyhlídková terasa, vlastní elektro přípojka, osvětlení areálu v době snížené viditelnosti, servis hotelové recepce. V restauraci hotelu a na recepci je připojení k wifi. Pokud se vydáte na výlet do blízkého okolí, můžete navštívit další z měst Západočeského lázeňského trojúhelníku- Františkovy Lázně nebo Mariánské Lázně se Zpívající Fontánou.

Načítání trvalo 0.0808 sekund.