+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sádrokartony Filař

Klíčová slova:

E-mail: info@filar.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2012

Popis: Firma Sádrokartony Filař působí v oblasti stavebnictví od roku 1994, kde jsme začínali s montážemi sádrokartonových systémů. "Naše hlavní činnosti jsou: -sádrokartonové a minerální podhledy, příčky, předsazené stěny, OSB podlahy, lehké sádrokartonové podlahy Knauf např. F146 , což je skvělá volba pro rekonstrukci nerovné podlahy v rekonstruovaném podkroví. -atypické a designové prvky v interieru dle přání zákazníka, osvětlovací rampy, niky, oblouky, opláštění sloupů, trámů. -minerální a kazetové podhledy -pouzdra pro posuvné dveře, dodávka a montáž půdních schodů -rekonstrukce podkroví včetně uložení tepelných izolací a parozábran -dodávka a montáž střešních oken Velux -zajištujeme ostatní práce - elektro, voda, topení, podlahy, obložkové zárubně vč.dveří -zajištujeme lité anhydritové podlahy -Interiery, půdní vestavby -světelné lampy -Střešní okna -Zateplovací systém fasád"

Web: sadrokartony.filar.cz

Další související informace

Blog o módě, stylu a hubn

hubnutí blog móda styl glam skinny dieta luxus – I\'m so glam I piss glitter! :-) Blog o módě, stylu a hubnutí. hubnutí blog móda styl glam skinny dieta luxus krása kosmetika oblečení výprodeje akce slevy http://www.skinnyglam.blogspot.com/ .......

Jak se poprat s celulitidou

kosmetika, la roche, la roche posay, vichy, vichy – Nejen ženy, ale i muži trpí hromaděním podkožního tuku, obzvláště ve stehenních a hýžďových partiích. Tomuto hromadění podkožního tuku, který má za následek nevzhledné dolíčky v pokožce a pod ní, se říká celulitida.

Liposukce Praha

Liposukce Praha, neinvazní liposukce, kavitace – Liposukce Praha: liposukce a kavitace, neinvazní metoda k redukci odbourání tukových polštářků v tkání a tvarování postavy. Neinvazní liposukce pomáhá ke zlepšení stavu lokálně nahromaděného tuku a celulitidy. Zeštíhlení břichy i stehen, kavitace a neinvazní liposukce.

Načítání trvalo 1.2627 sekund.