+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sádrokartony,Podlahy

Klíčová slova: Sádrokarton,Obložkové zárubně,Parkety,Obklady,

E-mail: zeravikovi@post,cz

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2010

Popis: Jsme menší firma zabývající se stavební činností, se širokým spektrem prováděných prací, sídlící v Lipníku nad Bečvou. Stavební práce provádíme nejen v Severomoravském kraji, ale i po celé ČR. Zaměřujeme se především na malé a střední stavby, rekonstrukce a opravy.

Web: www.zeravik.cz

Další související informace

Obklady

obklady, obklad – Obklady - Stěny i stropy. Služby pro bydlení Praha - Keramické obklady, skleněné, kamenné, keramické mozaiky, plasty, palubky, dřevo, keramické odvětrávané fasády a další materiály i technologie - Z tuzemské i zahraniční výroby

HMM stavební

novostavby, rodinné domy, stavby na klíč, střechy, – Nabízíme Vám novostavby, rodinné domy a střechy na klíč, rekonstrukce domů, zateplování střech a fasád domů, projektování domů, inženýrskou činnost, pokrývačské práce, klempířské práce a tesařské práce.

Izolácie striech

izolácie striech, terasy, bazény, zelené strechy, – Spoločnosť AQUAIZOL, s.r.o. aktívne pôsobí na slovenskom trhu od roku 2005. Rozhodujúcou náplňou činnosti spoločnosti sú izolácie a rekonštrukcie striech. ------------------------------------------------------------------------------- Od svojho vzniku sme realizovali viac ako 150 projektov týkajúcich sa hydroizolácií a opráv striech. Naši zamestnanci preto majú bohaté skúsenosti, pričom si svoje vedomosti dopĺňajú pravidelným preškoľovaním. ------------------------------------------------------------------------------ Našou prioritou je kvalitne odvedená práca bez reklamácií. Tu máme v porovnaní s konkurenciu rozhodne navrch. Dôraz kladieme aj na ďalšie priority, medzi ktoré patrí rýchla dodávka, dodržiavanie dohodnutých termínov a priaznivá cena.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.