+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sádrové omítky a fasády

Klíčová slova: sádrové, omítky, fasády

E-mail: sadromit1@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2012

Popis: Firma Sadromit provádí sádrové omítky a fasády, jádrové i šlechtěné omítky. Omítky aplikujeme použitím strojního omítacího stroje na veškeré vnitřní zdivo. Vykonáváme práce rychle, kvalitně a dodržujeme termíny.

Web: www.sadromit.cz/

Další související informace

Újezdská stavební s.r.o.

střechy, fasády, vestavby, generální dodavatel – Generální dodavatel staveb Újezdská stavební s.r.o. provádí zateplení fasád, rekonstrukce, střechy, půdní vestavby a fasády. Kompletní i dílčí revitalizace obytných a hospodářských staveb, hlavní zaměření na půdní vestavby.

Omítky, fasády, zateplení

fasády, zateplení fasád, zateplování, omítky – Baumit je přední výrobce stavebních materiálů zaměřený na zateplení, zateplení fasád, zateplování, fasády, omítky a potěry. V rámci programu zelená úsporám poskytujeme poradenství, jak získat dotace na zateplení a jak správně zateplit váš dům.

PROFIKLUB

Profiklub, stavebnictví, fasády, omítky – Klub, který je tvořen přáteli společnosti Weber, jejích výrobků a technologií, ale i těmi, kteří mají pouze zájem o stavebnictví. Mezi členy Profiklubu naleznete aplikační firmy, stavebniny, projektanty, architekty, zaměstnance.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.