+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sádrové omítky a fasády

Klíčová slova: sádrové, omítky, fasády

E-mail: sadromit1@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2012

Popis: Firma Sadromit provádí sádrové omítky a fasády, jádrové i šlechtěné omítky. Omítky aplikujeme použitím strojního omítacího stroje na veškeré vnitřní zdivo. Vykonáváme práce rychle, kvalitně a dodržujeme termíny.

Web: www.sadromit.cz/

Další související informace

Ok-Střechy, s.r.o.

stavby, střechy, opláštění, fasády, klempířství – Provádíme zastřešení, opláštění a zateplení halových, průmyslových a ostatních objektů. Dále nabízíme kompletní stavební činnost, klempířství, pokrývačství, prodej stavebnin, ocelové konstrukce, pronájem autojeřábu a půjčovnu lešení.

Omítky De.Mann

omítka, omítky, omítání, sádrové, sádrová, vnitřní – Vnitřní sádrové omítky z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů pro interiéry všeho druhu, rodinné domy, byty, kanceláře, novostavby a průmyslové objekty. Strojové nanášení sádry a precizní ruční povrchová úprava omítky zkušenými omítkáři s mnohaletou praxí v oboru. Působnost po celé ČR a nižší ceny oproti klasickým omítkám.

Zednictví - Lubomír Bajer

obklady, dlažby, fasády, novostavby, zednictví – Poskytujeme služby v oboru zednických prací. Provádíme obklady,dlažby, zateplení fasád, rekonstrukce, novostavby a kompletní dodávky staveb. Firma byla založena v roce 1992. Zednictví - Lubomír Bajer

Načítání trvalo 0.0750 sekund.