+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sádrové omítky a fasády

Klíčová slova: sádrové, omítky, fasády

E-mail: sadromit1@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2012

Popis: Firma Sadromit provádí sádrové omítky a fasády, jádrové i šlechtěné omítky. Omítky aplikujeme použitím strojního omítacího stroje na veškeré vnitřní zdivo. Vykonáváme práce rychle, kvalitně a dodržujeme termíny.

Web: www.sadromit.cz/

Další související informace

Emporio Exclusive

stavebnictví, fasády, zateplení, rekonstrukce – Předmětem naší činnosti je realizace a schopnost vybudovat zákazníkovi co nejlepší a nejbezpečnější zázemí, poradit a zařídit jeho potřeby v našem oboru. Náš profesionální tým se postará o bezproblémovou a čistou práci, kterou garantujeme svou několikaletou tradicí a službami v oboru. - Výstavba rodinných domků na klíč - Rekontrukce bytů a bytových jader - Demontáž a montáž plastových oken - Kompletní zednické práce - Fasády - Zateplování rodinných, panelových nebo bytových domů - Celkové rozsáhlé rekonstrukce budov - Půdní vestavby a nástavby - Kovovýroba - Zajištění financování, příp. hypoték

STAVBY - BEZNOSKA

zateplená fasáda, omítky, sádrokartonářské práce, – Nabízíme veškeré stavební a zednické práce - zateplování fasád polystyrenem i minerální vatou, stavby rodinných domů a budov, vyzdívání hrubých staveb, betonářské práce, omítky, zámková dlažba, sádrokartonářské práce, půdní vestavby, rekonstrukce.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.