+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

samonosné haly

Klíčová slova: Samonosné haly, obloukové haly, montované haly,

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2010

Popis: Dodáváme kovové, prefabrikované a snadno sestavitelné klenuté haly. Haly lze použít na neomezenou řadu způsobů. Například jako skladištní a výrobní haly, garáže, letištní hangáry, prodejní objekty, sportovní areály, zemědělské objekty, stáje, dílny, rekreační objekty i budovy pro bydlení apod..

Web: samonosnehaly.cz

Další související informace

Divize Kohal - montované

lehké montované haly, kovovýroba – Specialista v oboru lehkých montovaných hal nabízí haly pro: sklad, sport, hangáry, seníky, různé zastřešení a jiné využití. Dále se zabýváme výrobou konstrukce, textilním opláštěním, montáží a opravu stávajících hal. Celá ČR.

Lindab Buildings s.r.o.

oceľové haly, parkovacie domy, závody, sklady, výr – Európsky výrobca systémových oceľových budov pre priemyselné a komerčné využitie: závody, sklady a distribučné či logistické centrá, komerčné budovy, obchody, objekty pre šport, parkovacie domy, ...

Průmyslové haly

průmyslové haly, montované haly, skladové haly – Naše firma nabízí kompletní dodávky vrchních staveb průmyslových halových objektů, a to již od jejich architektonického návrhu, zpracování kompletní projektové a výrobní dokumentace včetně statického výpočtu a samozřejmě pak jejich vlastní realizaci na profesionální úrovni, v bezvadné kvalitě a věříme i k plné spokojenosti našich zákazníků.Vlastní montáže provádí kvalifikované montážních skupiny s dlouholetou praxí v tomto oboru. Nabízíme architektonické návrhy, konzultace a studie staveb, kompletní dodávku projekčních a stavebních prací.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.