+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

samonosné haly

Klíčová slova: Samonosné haly, obloukové haly, montované haly,

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2010

Popis: Dodáváme kovové, prefabrikované a snadno sestavitelné klenuté haly. Haly lze použít na neomezenou řadu způsobů. Například jako skladištní a výrobní haly, garáže, letištní hangáry, prodejní objekty, sportovní areály, zemědělské objekty, stáje, dílny, rekreační objekty i budovy pro bydlení apod..

Web: samonosnehaly.cz

Další související informace

Ocelové konstrukce

haly, ocelové haly, konstrukce – Stavíme průmyslové a sportovní haly i administrativní budovy. Naše stavby na klíč zahrnují nejen výrobu, ale také montáž ocelových konstrukcí. Vyberte si ocelovou konstrukci či sportovní halu od Astronu!

Divize Kohal - montované

lehké montované haly, kovovýroba – Specialista v oboru lehkých montovaných hal nabízí haly pro: sklad, sport, hangáry, seníky, různé zastřešení a jiné využití. Dále se zabýváme výrobou konstrukce, textilním opláštěním, montáží a opravu stávajících hal. Celá ČR.

Plechove Garaze

Plechové Garáže, Montované Garáže, Sklady – Moderní technologie, které při výrobě používáme, jsou garancí nejvyšší jakosti a dlouhé životnosti našich výrobků. Konstrukce jsou zhotoveny z pevných a bezpečných materiálů, přičemž velký důraz klademe na celkový vzhled produktů. Barevnost a vzory upravujeme podle individuálních přání našich zákazníků.

Načítání trvalo 3.3627 sekund.