+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sanace a izolace staveb

Klíčová slova: sanace, izolace, fasády, zateplování fasád

E-mail: mail@remmers.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2010

Popis: Naše společnost Remmers CZ nabízí široký výrobní program stavební chemie a četné systémy v oblasti ochrany dřeva, staveb a budov. Provádíme izolace a sanace staveb, opravy fasád, energetické sanace, realizace staveb a další stavební práce.

Web: www.remmers.cz/

Další související informace

ARTHUR-GIPS Mělník - sta

sádrokarton, izolace, podlahy, osb desky, palubky – Specializované stavebniny nabízejí prodej a montáž sádrokartonu a izolací, podlahy - dřevo, laminát, vinyl - vč. pokládky, polystyrén a fasády, omítky, dveře a zárubně včetně montáže, osb desky, palubky a další dřevomateriály.

Sádrové omítky a fasády

sádrové, omítky, fasády – Firma Sadromit provádí sádrové omítky a fasády, jádrové i šlechtěné omítky. Omítky aplikujeme použitím strojního omítacího stroje na veškeré vnitřní zdivo. Vykonáváme práce rychle, kvalitně a dodržujeme termíny.

Zednictví - Lubomír Bajer

obklady, dlažby, fasády, novostavby, zednictví – Poskytujeme služby v oboru zednických prací. Provádíme obklady,dlažby, zateplení fasád, rekonstrukce, novostavby a kompletní dodávky staveb. Firma byla založena v roce 1992. Zednictví - Lubomír Bajer

Načítání trvalo 0.0730 sekund.