+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

sanace zdiva

Klíčová slova: sanace zdiva, sanace zdiva ekonomicky, sanace zdiv

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2012

Popis: Se zařízením DryHome získáte zařízení na sanaci zdiva,které funguje bez poruch, je ekologické i ekonomické. Kupte si za Vaše peníze to nejnovější, nejinovativnější a nejefektivnější sanační zařízení.

Web: www.sanace-zdiva.org

Další související informace

Vysoušení zdiva

vysoušení zdiva – Na vysoušení zdiva Vám nabízíme německý, patentově chráněný výrobek Drymat Systeme. Vysoušení zdiva - vzlínavé vlhkosti objektů.

Sanacea vysoušení staveb

izolace, omitky, sanace – Provádíme izolace zdiva podřezáním, injektáže, elektroosmozu ,vzduchoizolační systémy, sanační omítky, kompletní sanace staveb. Prodáváme vlastní sanační materiály. Dále nabízíme návrhy, projekty a realizace po celé ČR. 25 let zkušenosti v oboru.

Sanatěs

sanace – Sanatěs Olomouc se zabývá pracemi v oblasti sanace vlhkého zdiva, sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže a těsnění průniku vody. Dále firma provádí práce jako odvětrávané a epoxidové podlahy, statické zajištění staveb a odborné poradenství. Nabízí komplexní rozsah služeb, celkovou diagnostiku konstrukcí, zpracování návrhu a vlastní realizaci sanačních prací.

Načítání trvalo 3.3442 sekund.