+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sanacea vysoušení staveb

Klíčová slova: izolace, omitky, sanace

E-mail: info@sanace-staveb.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2011

Popis: Provádíme izolace zdiva podřezáním, injektáže, elektroosmozu ,vzduchoizolační systémy, sanační omítky, kompletní sanace staveb. Prodáváme vlastní sanační materiály. Dále nabízíme návrhy, projekty a realizace po celé ČR. 25 let zkušenosti v oboru.

Web: www.sanace-staveb.cz

Další související informace

FANA, s.r.o.

stavební izolace, podlahové vytápění, zateplování – Činnost je zaměřena na výrobu stavebních izolací podle vlastních patentovaných technologií, z nichž největšího zájmu dosahují systémy podlahového vytápění, kotvicí technika a renovační, sanační a zateplovací systémy.

Sanatěs

sanace – Sanatěs Olomouc se zabývá pracemi v oblasti sanace vlhkého zdiva, sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže a těsnění průniku vody. Dále firma provádí práce jako odvětrávané a epoxidové podlahy, statické zajištění staveb a odborné poradenství. Nabízí komplexní rozsah služeb, celkovou diagnostiku konstrukcí, zpracování návrhu a vlastní realizaci sanačních prací.

Sanace vlhkého zdiva

sanace vlhkého zdiva, vlhký sklep, vlhké zdivo – Sanace vlhkého zdiva je prostředkem, jak se zbavit vlhkosti v bytě, domě. Příčinu vlhkého zdiva řešíme pomocí sanačních omítek (BAUREX), které v kombinaci s vhodnou hydroizolací (SIKKATON) řešící příčinu vlhkosti.

Načítání trvalo 0.0901 sekund.