+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SanaveR

Klíčová slova: sanaver, sanace, zateplení, zatepolovací omítka,

E-mail: info@sanaceazatepleni.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. srpna 2011

Popis: Sanaver - Speciální ekologická sanační omítka s ojedinělými tepelně-izolačními vlastnostmi určená pro povrchovou úpravu stěn ve vnitřním i vnějším prostředí. Pro odstranění a prevence vzniku plísní je ideální SanaveR. Sanace a zateplení, sanaver je nejlepší.

Web: sanaceazatepleni.cz/

Další související informace

Zateplení fasád

zateplení fasád, zateplení, zateplení fasády – OnLine systém zdarma pro poptávky na zateplení, izolace Zateplení fasád, zateplení domů, zateplení bytů, tepelené izolace, izolace střech, izolace proti vlhkosti, izolace základů Nechte si nezávazně vypracovat - Aktuální cenovou nabídku na zateplení, izolace od více firem

Pardosa

Projekční činnost, realizace staveb, stavebniny, – Firma Pardosa-technik se zabývá mnoha činnostmi v oboru stavebnictví. Od přípravných prací (Projekční činnost, Obchodní činnost) až po předání kompletně provedené stavby spokojenému zákazníkovi (Stavební činnost, Stavby na Klíč).

Sanacea vysoušení staveb

izolace, omitky, sanace – Provádíme izolace zdiva podřezáním, injektáže, elektroosmozu ,vzduchoizolační systémy, sanační omítky, kompletní sanace staveb. Prodáváme vlastní sanační materiály. Dále nabízíme návrhy, projekty a realizace po celé ČR. 25 let zkušenosti v oboru.

Načítání trvalo 0.1202 sekund.