+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Schody a schodiště, nerezové a skleněné zábradlí

Klíčová slova: schody, schodiště, zábradlí, nerezové zábradlí,

E-mail: info@kmkdesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2012

Popis: Kvalitní výroba zábradlí - skleněná, nerezová. Schody a schodiště - dřevěná, ocelová. Vyberte si z nabídky vnitřních i vnějších schodišt a zábradlí. Dále nabízíme zámečnickou výrobu a interiérové dopňky.

Web: www.kmkdesign.cz/

Další související informace

Schody, schodiště

Schody, schodiště – Již šestnáctým rokem vyrábíme schody, schodiště a zábradlí v široké škále provedení a v nejvyšší možné kvalitě. Schody ze dřeva, schody skleněné, nerezové, nebo schody z tvrezeného kamene. Schodiště páteřová, bočnicová, vřetenová schodiště atd..

Schody.name - schody

Schody, půdní, schodiště, dřevěné, betonové – Schody - informační portál o schodech. Možnost zadání poptávky. Schody (schodiště) dřevěné, betonové, kovové, výška a šířka stupně, schodišťové zábradlí..Zadejte si poptávku a informujte se o nejenom o schodech.

Stavební dozor

stavební dozor,technický dozor,stavby,byty,ČKAIT, – Provádíme stavební dozor, technický dozor na pozemních stavbách v České republice pro investora. Dále přejímku bytů a domů od developerů či stavebních firem pro budoucí majitele. Dozorovou činností se rozumí dle stavebního zákona č.183/2006 Sb. kontrola kvality, prostavěnnosti, kontrola soupisů provedených prací, rozpočtů, zakrývaných konstrukcí, termínů, fotodokumentaci, přejímky etap stavby, objektů, díla.

Načítání trvalo 0.1874 sekund.