+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SDZprofin - stavební spol

Klíčová slova: výstavba, stavby, stavební, rodinné, bytové, domy,

E-mail: info@sdzprofin.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2009

Popis: Hlavní stavební činností je výstavba rodinných a bytových domů, občanských staveb, rekonstrukce a opravy staveb, opravy fasád, zateplování budov. Výstavba výrobních provozů, průmyslových a administrativních budov, venkovních ploch, Koordinátor BOZP.

Web: www.sdzprofin.cz/

Další související informace

Dřevostavby Brno - ROVAX,

rovax, brno, dřevostavby, rodinné, domy, domky – Nabízíme projektování a realizaci rodinných domů - dřevostavby, nízkoenergetické domy, montované domy a rodinné domy na klíč. Naše dřevostavby mají vysokou míru zateplení a jsou cenově dostupné pro každého. Dřevostavba je správná volba.

Zdeňka Váchová

inženýring, stavební, přejímka, formulář, byt, – Poskytování konzultační a poradenské činnosti v oblasti výstavby. Zajišťování technických přejímek bytů, rodinných domů, převody energií, rekonstrukce bytů,inženýring. Zařízení stavebního povolení, změny využití území, zastoupení v jednáních s úřady.

Atelier ZILVAR

projekty, dozory, stavby, architektonická studie – Zajišťuje kompletní projektové a stavební práce v oblasti architektury a stavebnictví. Naší specializací jsou rodinné a bytové domy. Zpracováváme architektonické studie, dokumentace k územnímu a stavebnímu řízení a realizační dokumentace. Současně klientům nabízíme komplexní služby v oblasti přípravy staveb, inženýrské činnosti a zajišťování autorského a technického dozoru během realizace stavby i vlastní realizaci stavby v oblasti královéhradecko, pardubicko, náchodsko a rychnovsko. Provádíme montáž a dodávku krbů a kamen Hark.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.