+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sendvičové panely Brollo

Klíčová slova: izolační, sendvičové, panely, Brollo, FODES

E-mail: marketing@fodes.sk

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2013

Popis: Sendvičové panely Brollo – Světový lídr. Jedná se o samonosné panely tvořené dvěma kovovými vrstvami, mezi kterými se nachází izolační vrstva polyuretánové pěny anebo minerální vlny. Mají mnoho příznivých vlastností, ke kterým patří lehkost, jednoduchá manipulace, tepelně izolační vlastnosti a odolnost. Díky tomu jde o vhodný výrobek pro realizaci opláštění a kryty budov a hal, stejně tak i různých předělů, podhledů a dalších využití na stavbách.

Web: www.sendvicovepanely.sk/cz

Další související informace

Solareto.cz

sluneční energie, solární panely, úspora energie – Projekt Solareto přináší komerční produkty k výrazné úspoře energie za velmi atraktivní ceny.Projekt Solareto přináší komerční produkty k výrazné úspoře energie za velmi atraktivní ceny.Projekt Solareto přináší komerční produkty k výrazné úspoře energie za velmi atraktivní ceny.

Solární panely CosmoSOL

solární panely, solární kolektory, gienger – CosmoSOL solární panely a kolektory jsou řešením pro rychlou a jednoduchou instalaci s navzájem sladěnými komponenty, prvotřídním výkonem a výborným poměrem cena-výkon. Výhradním distributorem solárních panelů CosmoSOL v ČR je firma Gienger.

ADP CZ - tepelná čerpadla

tepelné čerpadlo, soláry, solární panely, alterna – ADP CZ dodává ověřené alternativní zdroje energie u kterých měříme efektivitu a výkon - tepelná čerpadla, soláry. Tepelná čerpadla Mitsubishi, Viessmann, IVT. Solární systémy Regulus a Viessmann. Dodáváme komplexní řešení včetně inteligetního domu Kobra.

Načítání trvalo 0.0656 sekund.