+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sendvičové panely Brollo

Klíčová slova: izolační, sendvičové, panely, Brollo, FODES

E-mail: marketing@fodes.sk

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2013

Popis: Sendvičové panely Brollo – Světový lídr. Jedná se o samonosné panely tvořené dvěma kovovými vrstvami, mezi kterými se nachází izolační vrstva polyuretánové pěny anebo minerální vlny. Mají mnoho příznivých vlastností, ke kterým patří lehkost, jednoduchá manipulace, tepelně izolační vlastnosti a odolnost. Díky tomu jde o vhodný výrobek pro realizaci opláštění a kryty budov a hal, stejně tak i různých předělů, podhledů a dalších využití na stavbách.

Web: www.sendvicovepanely.sk/cz

Další související informace

Solární technika

solární panely, fotovoltaické panely – Chcete platit za elektřinu stále více peněz? Nemusíte! Fotovoltaické elektrárny vám velmi snadno přemění sluneční paprsky na elektřinu. A vy nejen ušetříte, ale můžete s vlastním zdrojem elektrické energie i vydělávat.

japonské posuvné panely

japonské posuvné panely, japonské posuvné stěny – Japonské stěny, látkové rolety, římské rolety, japonské posuvné panely. Japonské posuvné stěny a panely patří mezi netradiční, avšak velice originální prvky interiérového stínění. Japonské posuvné panely a stěny, tradiční opona sestavená z jednotlivých látkových panelů ve všech velikostech.

ADP CZ - tepelná čerpadla

tepelné čerpadlo, soláry, solární panely, alterna – ADP CZ dodává ověřené alternativní zdroje energie u kterých měříme efektivitu a výkon - tepelná čerpadla, soláry. Tepelná čerpadla Mitsubishi, Viessmann, IVT. Solární systémy Regulus a Viessmann. Dodáváme komplexní řešení včetně inteligetního domu Kobra.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.