+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sendvičové panely Brollo

Klíčová slova: izolační, sendvičové, panely, Brollo, FODES

E-mail: marketing@fodes.sk

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2013

Popis: Sendvičové panely Brollo – Světový lídr. Jedná se o samonosné panely tvořené dvěma kovovými vrstvami, mezi kterými se nachází izolační vrstva polyuretánové pěny anebo minerální vlny. Mají mnoho příznivých vlastností, ke kterým patří lehkost, jednoduchá manipulace, tepelně izolační vlastnosti a odolnost. Díky tomu jde o vhodný výrobek pro realizaci opláštění a kryty budov a hal, stejně tak i různých předělů, podhledů a dalších využití na stavbách.

Web: www.sendvicovepanely.sk/cz

Další související informace

ZTC Energy - solární a vě

solární panely, fotovoltaické elektrárny – ZTC Energy je technologická společnost, zabývající se především produkcí solární energie pro rodinné domy a průmysl, instalací solárních panelů a fotovoltaických elektráren. Stavíme sluneční a větrné elektrárny a využíváme obnovitelné zdroje energie.

Solární elektrárny

solární panely, solární elektrárny, fotovoltaika – Společnost HiTechSolar s.r.o. zajišťuje komplexní servis v oblasti fotovoltaiky a solární techniky. Nabízíme kompletní servis od návrhu až po instalaci solárních elektráren na klíč. Našimi zákazníky jsou investoři velkých projektů i majitelé rodinných a činžovních domů, kteří si uvědomují výhody investic do fotovoltaiky.

Fotovoltaické články NWT

fotovoltaika, fotovoltaické panely, fotovoltaické – Firma NWT nabízí výstavbu fotovoltaických elektráren na klíč. Zabývá se jak velkými průmyslovými instalacemi, tak realizací malých solárních elektráren na střechách rodinných domů. Nechte si vybudovat vlastní solární elektrárnu na míru vašim potřebám. Společnost NWT se zabývá výstavbou solárních elektráren na klíč. Nabízí jak průmyslové instalace, tak malé solární elektrárny vč. montáže na střechu.

Načítání trvalo 0.0806 sekund.