+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sepas.cz

Klíčová slova: recyklát, pěnový polystyren, izolační materiály

E-mail: sepas-seo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2009

Popis: Výroba pěnového polystyrenu. Recyklace a následné zpracování recyklátu pěnového polystyrenu. Izolační materiály, ekologická a ekonomická řešení. Zpracováváme tento tradiční izolační materiál od jeho výroby až po finální výstup dle požadavků zákazníka.

Web: www.sepas.cz

Další související informace

Knauf Insulation, izolace

izolace, izolační materiál, stavební izolace, – Knauf Insulation je světový výrobce a dodavatel izolací se širokou škálou výrobků splňujících požadavky na energetickou účinnost, zvukovou a požární odolnost objektů. Izolace budov je nejjednodušším a finančně nejefektivnějším způsobem, jak uspořit energii.

fasadni-polystyren.cz

Fasádní polystyren, polystyren, EPS, XPS – Internetový obchod nabízející polystyren pro zateplování stávajících budov a pro novostavby pasivních a nízkoenergetických domů. Široký sortiment pěnového a extrudovaného polystyrenu převážně od českých výrobců splňujících všechny předepsané technické požadavky. Jsme schopni zajistit i nestandardní rozměry - a to bez příplatku. Vhodné pro maloodběratele, kteří si zateplují svépomocí, ale i pro stavební firmy, kterým můžeme dodat za individuální ceny. Doprava je zdarma od objednávek nad 10.000 Kč (+DPH). Zateplení lze provést vatou ORSIL, Rockwool, nebo polystyrenem Styrotrade, Rigips, Bachl, Penopol, Terman, Izopol, přičemž v poslední době vyznívá cenově lépe zateplení polystyrenem. Zajišťujeme prodej polystyrenu pěnového expandovaného (EPS) i extrudovaného (XPS) převážně od českých výrobců, kteří jsou registrování ve sdružení výrobců polystyrenu, které pravidelně monitoruje kvalitu výrobků. Rádi poradíme i po telefonu. Nákup v našem e-shopu je rychlý a není nutná registrace. Většina je skladem, takže jsme schopni rychle expedovat přijaté objednávky.

Okno Lidr

hliníková okna, izolační dvojsklo – Naše firma Okno Lidr se zabývá výrobou a prodejem plastových oken a dveří, hliníkových fasád, oken a dveří. Dále Vám můžeme nabídnout žaluzie, okenní sítě či venkovní a vnitřní parapety, balkonové dveře.

Načítání trvalo 0.1033 sekund.