+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sepas.cz

Klíčová slova: recyklát, pěnový polystyren, izolační materiály

E-mail: sepas-seo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2009

Popis: Výroba pěnového polystyrenu. Recyklace a následné zpracování recyklátu pěnového polystyrenu. Izolační materiály, ekologická a ekonomická řešení. Zpracováváme tento tradiční izolační materiál od jeho výroby až po finální výstup dle požadavků zákazníka.

Web: www.sepas.cz

Další související informace

Knauf Insulation, izolace

izolace, izolační materiál, stavební izolace, – Knauf Insulation je světový výrobce a dodavatel izolací se širokou škálou výrobků splňujících požadavky na energetickou účinnost, zvukovou a požární odolnost objektů. Izolace budov je nejjednodušším a finančně nejefektivnějším způsobem, jak uspořit energii.

Centrum-zateplení.cz

zateplení, polystyren, zateplení fasád, fasádní – Internetové stavebniny centrum-zatepleni.cz se specializují na dodávku materiálu potřebného k zateplení. Zároveň se zabýváme stavební činností zaměřenou především na realizace spojené s vnějším opláštěním budov, včetně renovací fasád, zateplení fasád. Využíváme fasádní polystyren, izolační vaty atd. Tým Centrum-zatepleni.cz tvoří pracovníci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti zateplování staveb. Prodejce materiálu a poradce pro řešení a aplikaci zateplovacích systémů Jiří Doležel - provozovatel eshopu www.centrum-zatepleni.cz a Lukáš Malek - realizace zakázek a služby v programu Zelená úsporám. Nabízíme vám kompletní řešení pro zateplení fasád, odborné poradenství a profesionální individuální přístup ke každému zákazníkovi. Poskytujeme veškeré služby v rámci programu Zelená úsporám (zpracování projektu, výpočet a návrh nového stavu, vyřízení dotace, realizace zakázky). Naše služby zahrnují také odborné posouzení technického stavu fasády před zateplením, navržení vhodného zateplovacího systému, financování zateplení na splátky, zpracování grafického návrhu fasády a řešení dalších individuálních požadavků zákazníka. V naší nabídce dále naleznete stavební materiál pro řešení zateplení střech, stropů, podlah a soklu. Díky velmi dobré spolupráci s předními výrobci stavebního materiálu Vám dokážeme poskytnout nabízené zboží za velkoobchodní ceny. Zboží zavážíme zdarma po celé ČR v závislosti na objednaném množství.

Stavebniny - polystyren, izolace

stavebniny, polystyren, osb desky, sádrokarton – Stavebniny hakor.cz prodávají stavebniny a stavební materiál pro zateplení, jako jsou polystyren a izolační vata, fasádní omítky a ostatní stavební materiál pro zateplení rodinných domů a budov. V nabídce je také ostatní stavební materiál jako jsou OSB a MFP desky, tvárnice Ytong, cihly Heluz a Porotherm, omítky a jiný materiál pro vaši stavbu či rekonstrukci. Dovoz většiny materiálu přímo z centrálních skladů.

Načítání trvalo 2.7383 sekund.