+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Servis jeřábů

Klíčová slova: servis jeřábů

E-mail: laznicka@krantechnik.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2010

Popis: Servis jeřábů patří mezi hlavní činnost společnosti KRANTECHNIK s.r.o. Provedeme servis jeřábů a zajistíme všechny nutné opravy. Se servisem jeřábů máme dlouholeté zkušenosti, a proto poskytujeme špičkové služby na poli zdvihací techniky.

Web: www.krantechnik.cz/servis-jerabu

Další související informace

Počítače-na-klíč.

servis instalace odvirování PC Windows Ubuntu PDA – Je tu pro Vás regionální společnost, zabývající se službami v oblasti servisu, nastavení a instalací výpočetní techniky. Každý požadavek řešíme s velkou zodpovědností, používáme přitom ty nejnovější poznatky a nejmodernější ­ technologie. Velký důraz je přitom kladen na využívání svobodného software. Servis, zabezpečenost, instalace, nastavení, odvirování, poradenství, správa, domácí wifi sítě, zálohy dat pro Vaše Windows PC, Ubuntu Linux, PDA a Smartphone zařízení.

Autoservis Auto Turman

Autoservis, servis vozidel, opravy aut, Praha 9. – Auto Turman, s.r.o. nabízí služby autoservisu, autolakovny, pneuservisu, odtahové služby, a autopůjčovny na adrese Ke Klíčovu 2b/928 v Praze 9 ve Vysočanech. Služby zahrnují opravy všech typů vozidel. Firma je v provozu již od roku 1998.

Načítání trvalo 1.5609 sekund.