+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Servis pro výškové práce.

Klíčová slova: školení výškové práce,revize OOPP, NV362/2005,BOZP

E-mail: skoleni@nakovarne.com

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2009

Popis: Servis pro výškové práce : prodej OOPP /postroje, slaňovací prostředky, karabiny atd./, záruční a pozáruční servis OOPP, autorizované periodické prohlídky OOPP, školení bezpečného používání OOPP, bezplatné konzultace pro optimalizaci výběru vhodného vybavení OOPP s ohledem na Vaši pracovní specializaci. Neváhejte se na nás obrátit ! Veškeré zboží uvedené v tomto internetovém katalogu lze také osobně zakoupit v prodejním skladu v Tisé, Tisá 302, 40336. Ve stejném místě si lze bezplatně zapůjčit prodávané zboží k praktickému vyzkoušení.

Web: www.servis.nakovarne.com/

Další související informace

Protipožární dveře

BOZP, požární bezpečnost, protipožární dveře – Naše firma se specializuje na požární bezpečnost staveb, výrobu, prodej a montáž protipožárních i nepožárních dveří, stěn a vrat. Dále provádíme instalaci, revizi a opravy hydrantů a hasicích přístrojů.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Načítání trvalo 0.0816 sekund.