+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Servis pro výškové práce.

Klíčová slova: školení výškové práce,revize OOPP, NV362/2005,BOZP

E-mail: skoleni@nakovarne.com

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2009

Popis: Servis pro výškové práce : prodej OOPP /postroje, slaňovací prostředky, karabiny atd./, záruční a pozáruční servis OOPP, autorizované periodické prohlídky OOPP, školení bezpečného používání OOPP, bezplatné konzultace pro optimalizaci výběru vhodného vybavení OOPP s ohledem na Vaši pracovní specializaci. Neváhejte se na nás obrátit ! Veškeré zboží uvedené v tomto internetovém katalogu lze také osobně zakoupit v prodejním skladu v Tisé, Tisá 302, 40336. Ve stejném místě si lze bezplatně zapůjčit prodávané zboží k praktickému vyzkoušení.

Web: www.servis.nakovarne.com/

Další související informace

První KEY-STAV, a.s.

stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činn – Hlavní náplní společnosti jsou dodávky stavebních a montážních prací včetně veškerých materiálů a inženýrských činností na nových stavbách, rekonstrukcích a opravách.stavební, firma, práce, montážní, inženýrská, činnost, stavby, rekonstrukce, opravy, stavebnictví, key-stav, keystav, pozemní, ostrava, český-těšín, třinec, jablunkov

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

BOZP Opava

bozp, Opava, Přerov, ochrana – Jsme poradenská společnost, která Vám nabízí služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO) pro Olomouc, Přerov, Prostějov, Lipník nad Bečvou, Hranice atd. Začátek pracovního procesu se neobejde bez školení o bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.