+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SKANTAK s.r.o

Klíčová slova: lehké střešní krytiny, okapové systémy

E-mail: skantak@skantak.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2011

Popis: Vyrábíme a prodáváme lehké plechové střešní krytiny ve tvaru tašek pro střechy. Dále okapy, okapové systémy a trapézové plechy švédské firmy Plannja. Střešní krytina je vhodná jako lehká střecha pro rodinné domy, průmyslové stavby i lehké přístavky.

Web: www.skantak.cz

Další související informace

Střechy Praha 4

Střechy Praha 4, střešní krytiny, střešní okapy – Střechy Praha 4: střešní krytiny, střešní okapy, střešní izolace, střešní okna, střechy Praha. Prodej a pokládka střešní krytiny i střešní izolace pro šikmé i ploché střechy. Vyrábíme na míru a zajistíme instalaci - střešní okapy, svodové okapy, chytače listí a jiné klempířské prvky. Pokládka břidlicové střechy ( přírodní stavební materiál ), který splňuje nejpřísnější ekologická měřítka, montáž střešních oken.

Pokladní systémy

Pokladní systémy, účetní systémy Money S3, Kamero – Nabízíme vám informační systémy MONEY (jedná se o účetní systémy a pokladní systémy) v řadě verzí pro malé, střední i velké firmy. Díky svým možnostem si tyto systémy získaly přízeň mnoha zákazníků.

Srešní Okna

Střešní okna,střešní krytiny, velux,fakro – Firma, zabývající se prodejem střech a střešních doplňků - střešní krytiny a okna, hydroizolační a reflexní membrány, ochranné pásy a prvky střechy, klempířské prvky střechy

Načítání trvalo 2.7772 sekund.