+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SKANTAK s.r.o

Klíčová slova: lehké střešní krytiny, okapové systémy

E-mail: skantak@skantak.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2011

Popis: Vyrábíme a prodáváme lehké plechové střešní krytiny ve tvaru tašek pro střechy. Dále okapy, okapové systémy a trapézové plechy švédské firmy Plannja. Střešní krytina je vhodná jako lehká střecha pro rodinné domy, průmyslové stavby i lehké přístavky.

Web: www.skantak.cz

Další související informace

Levné střešní krytiny

střešní krytiny, střešní tašky, střechy – Prodáváme levné střešní krytiny všeho druhu. V našem e-shopu stavebnin naleznete pálené a betonové tašky značek TONDACH, BRAMAC, KM BETA, BESK a další. Nabízíme každodenní slevy na různé typy stavebnin.

Střešní krytiny PVC

Střešní krytiny, střešní krytiny PVC, střechy – Střešní krytiny PVC, pálené střešní krytiny. Nadkrokevní izolace šikmých střech pro objekty s nízkými provozními náklady a pasivní domy, rekonstrukce stávající střechy, pokládka plastové střešní krytiny nebo pálené střešní krytiny.

Vše pro střechy

střešní doplňky, střešní příslušenství, – Zabýváme se prodejem střešních oken, půdních schodů, střešních fólií, okapového systému, klempířských prvků, střešních doplňků a dalšího příslušenství pro šikmé a ploché střechy. Naše firma se zabývá i kompletní nebo částečnou realizací šikmých a plochých střech, a to jak jejich novostavbami, tak rekonstrukcemi, a jinými tesařskými, klempířskými i zednickými pracemi.

Načítání trvalo 2.8715 sekund.