+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SKANTAK s.r.o

Klíčová slova: lehké střešní krytiny, okapové systémy

E-mail: skantak@skantak.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2011

Popis: Vyrábíme a prodáváme lehké plechové střešní krytiny ve tvaru tašek pro střechy. Dále okapy, okapové systémy a trapézové plechy švédské firmy Plannja. Střešní krytina je vhodná jako lehká střecha pro rodinné domy, průmyslové stavby i lehké přístavky.

Web: www.skantak.cz

Další související informace

Ecotech Bodiš - výroba a

Tepelná čerpadla, solární systémy a fotovoltaické – Ecotech Bodiš - výroba a úspora energie - tepelná čerpadla, solární systémy a fotovoltaické elektrárny. Energie ze slunce pro ohřev teplé vody a přitápění - státní dotace. Energie ze země a vzduchu pro ohřev teplé vody a přitápění - státní dotace

Střešní krytiny

krytiny, krytina, skládané střešní krytiny, beton – Výběr střešních krytin. Skládané střešní krytiny - betonová střešní krytina, pálená střešní krytina, plechová střešní krytina, vláknocementová střešní krytina, asfaltové šindele, bitumenové střešní krytiny a PVC desky. Falcované střešní krytiny. Střešní krytiny jsou dodávány po celé ČR.

Lehké střešní krytiny

lehké střešní krytiny, střešní systémy, okapy, tra – Společnost Lindab s.r.o. vyrábí a dodává na český trh lehké střešní krytiny, okapový systém Rainline, rovinné a trapézové plechy, konstrukční systémy pro průmyslové stavby, systémy pro zastřešení plochých střech.

Načítání trvalo 0.0865 sekund.