+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sklad dřevem na Chyňavě

Klíčová slova: Dřevo, spárovka, řezivo, briketa, uhlí, sklad.

E-mail: info@sparovky-rezivo.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2014

Popis: Provozujeme velkoobchod a maloobchod se dřevem. Prodáváme dřevěné dubové, bukové, jasanové, smrkové a habrové spárovky. Dále nabízíme sušené a stavební řezivo dubu, buku, jasanu, smrku, habru a borovice, palivové dřevo, dřevěné brikety a dřevěné uhlí. V doplňkovém prodeji máme palubkové parkety a podlahové palubky. Více informací obdržíte na mobilu +420 608 238 045 nebo přes email info@sparovky-rezivo.cz.

Web: www.sparovky-rezivo.cz/

Další související informace

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

Stavební firma Liberec

Stavební firma, ZE stavby s.r.o., stavba, rekonstr – Nabízíme kompletní portfolio stavebních prací. Od výkopu, po položení střechy. Pokud hledáte dodavatele hrubé stavby, stavby domu nebo rekonstrukce domu, bytu či bytového jádra? Vybíráte z více stavebních firem? Zkuste nás kontaktovat. Mimo vyšší kvality vám možná dokážeme nabídnou i nižší cenu.

Načítání trvalo 0.0855 sekund.