+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sklad dřevem na Chyňavě

Klíčová slova: Dřevo, spárovka, řezivo, briketa, uhlí, sklad.

E-mail: info@sparovky-rezivo.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2014

Popis: Provozujeme velkoobchod a maloobchod se dřevem. Prodáváme dřevěné dubové, bukové, jasanové, smrkové a habrové spárovky. Dále nabízíme sušené a stavební řezivo dubu, buku, jasanu, smrku, habru a borovice, palivové dřevo, dřevěné brikety a dřevěné uhlí. V doplňkovém prodeji máme palubkové parkety a podlahové palubky. Více informací obdržíte na mobilu +420 608 238 045 nebo přes email info@sparovky-rezivo.cz.

Web: www.sparovky-rezivo.cz/

Další související informace

plus kompresor

kompresor, kompresory, vzduchove kompresory, – Prodáváme pístové kompresory, šroubové kompresory Atmos a REMEZA, sušiče Hiross, filtry, odvaděče, multiplikátory, ohřívače, vzdušníky a další příslušenství. Záruční i pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů a sušiček, montáže a projekty.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.0943 sekund.