+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sklad dřevem na Chyňavě

Klíčová slova: Dřevo, spárovka, řezivo, briketa, uhlí, sklad.

E-mail: info@sparovky-rezivo.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2014

Popis: Provozujeme velkoobchod a maloobchod se dřevem. Prodáváme dřevěné dubové, bukové, jasanové, smrkové a habrové spárovky. Dále nabízíme sušené a stavební řezivo dubu, buku, jasanu, smrku, habru a borovice, palivové dřevo, dřevěné brikety a dřevěné uhlí. V doplňkovém prodeji máme palubkové parkety a podlahové palubky. Více informací obdržíte na mobilu +420 608 238 045 nebo přes email info@sparovky-rezivo.cz.

Web: www.sparovky-rezivo.cz/

Další související informace

Ploty a oplocení z plastu

ploty z plastu, oplocení z plastu, ploty, oplocení – Ploty z plastu, oplocení z plastu, plotové dílce z plastu. Bezúdržbové ploty ( ploty a plotové dílce z plastu ) vyniká především svoji nízkou hmotností, nenáročností na údržbu a stálobarevností. Ploty z plastu, ploty a oplocení z recyklátu, ploty z plastu jsou vyráběny jako masivní profily v tradičních tvarech. Ploty a oplocení z plastu lze snadno upravovat – řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby (nástroji na kov nebo na dřevo).

Stavební firma Liberec

Stavební firma, ZE stavby s.r.o., stavba, rekonstr – Nabízíme kompletní portfolio stavebních prací. Od výkopu, po položení střechy. Pokud hledáte dodavatele hrubé stavby, stavby domu nebo rekonstrukce domu, bytu či bytového jádra? Vybíráte z více stavebních firem? Zkuste nás kontaktovat. Mimo vyšší kvality vám možná dokážeme nabídnou i nižší cenu.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Načítání trvalo 0.0733 sekund.