+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sklo pro architekturu

Klíčová slova: sklo,skleněné stěny, bezpečnostní a stavební skla

E-mail: info@a-glass.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2008

Popis: sklo v interiéru, skleněné stěny, skleněné příčky, skleněné schody, skleněné dveře, podložky pod krb, izolační skla, bezpečnostní skla, kalené sklo, stavební sklo, fasádní systémy, hliníková okna a dveře, schüco, rámové prosklené stěny, automatické dveře

Web: www.a-glass.cz

Další související informace

Odvoz odpadu a suti

Odvoz odpadu, odvoz suti, zemní a vyklízecí práce. – Firma EKOCONEX spadá pod společnost Telecon group, s.r.o. a nabízí kompletní služby v oblasti odvozu a zpracování odpadu a sutě. Dále nabízí zemní, výkopové, bourací a vyklízecí práce v Praze a středočeském kraji.

Hotel A Plus Hostel

Hotel A Plus Hostel, hotel, ubytovani – A Plus Hotel & Hostel se nachází v historickém centru Prahy, pouhých 10 minut chůze od Václavského náměstí nebo Staroměstského náměstí. Hostel nabízí 1-14 lůžkové pokoje se sociálním zařízením na patře. Check out v 11:00 hodin dopoledne.

Prodej stavební keramiky

stavební keramika, oklady a dlažby, sanitární kera – Zabýváme se prodejem stavební keramiky a dodáváme do celé ČR. V nabídce naleznete obklady a dlažby, sanitární keramiku, koupelnový nábytek a doplňky, vodovodní baterie, vany, vanové zástěny a sprchové kouty a spojovací materiál.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.