+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SlovReality.eu - zozna ne

Klíčová slova: reality, nehnuteľnosti, portál, byty, dom, pozemok

E-mail: katalog@slovreality.eu

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2011

Popis: Inzerujte na našom portáli SlovReality.eu. Na našom portály nájdete inzeráty nehnuteľností z celého slovenska a okolia. Zaregistrujte sa na našom portály a využívajte všetky výhody ktoré Vám náš portál ponúka. Na portál je možné vkladať platené aj neplatené inzeráty.

Web: www.slovreality.eu

Další související informace

Canaba a.s.

rodinné domy, byty, reality, reference, výstavba – Žádný projekt ani popis stavby vám nepřiblíží pocit, který v domě zažijete ve skutečnosti. Proto jsme vybudovali nejširší síť vzorových domů v České republice. Můžete je navštívit kdykoliv včetně svátků a víkendů a přesvědčit se zde na vlastní oči o kvalitách rodinných domů CANABA. Přivítáme vás ať už uvažujete o výstavbě bezprostředně, nebo je pro vás vlastní dům zatím otázkou vzdálenější budoucnosti. Jsou to naše reference.

Drevotrend Slovakia

srub, drevostavba, drevodom, chata, dom, roubenka, – Firma Drevotrend Slovakia spol. s r. o. vyrába drevené zrubové domy a chaty už od roku 1955. Vďaka svojmu patentovanému systému zrubu sa naše drevostavby stali originálnym riešením pre mnohých spokojných zákazníkov, ktorí uprednostňujú bývanie v drevených zrubových domoch. Naše zrubové domy a chaty majú jedinečný štýl, ktorý je vhodný pre klasickú architektúru drevostavieb a zároveň aj pre moderný štýl zrubových domov.

STAVEBNÍ CENTRUM Group

stavební chemie, pažení, bednění, falch, betosan – Stroje a výrobky pro stavebnictví. Půjčovna i prodej malé stavební mechanizace, vysokotlaké vodní čistící techniky Falch. Půjčovna bednění a pažení. Prodej stavební chemie. Zastupujeme značky - LTW, BETOSAN, BASF, Falch, BETONSET. Speciální bobtnavé bentonitové pásky WATERSTOP®. Obedňovací plány zdarma.

Načítání trvalo 0.2084 sekund.