+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

služ. stavební firmy Brno

Klíčová slova: Brno stavební firmy

E-mail: soukop@soukop.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2010

Popis: provádíme práce potřebné Váza pro NEMOVITOSTI reality: - Malování - Stavební práce - Hodinový Manzel - Autodoprava - Stěhování - Vyklízení v lokalitách Brno město Brno venkov. Bez příplatků ZA víkend svátek.

Web: www.stavebnifirmybrno.soukop.cz

Další související informace

Sádrokartony

sádrokartony, stavební firma Brno – Sádrokartony Hála, jsme stavební firma zabývající se dodávkou a montáží sádrokartonových konstrukcí. Práci se sádrokartony provádíme od roku 2003 a realizovali jsme spoustu větších či menších zakázek. Jsme také schopni prostřednictvím našich smluvních subdodavatelů zajistit všechny činnosti potřebné k provedení stavby. Sádrokartonářskou práci se snažíme provádět kvalitně, rychle a za přijatelnou cenu. Pracujeme s moderní technikou, investujeme do zvyšování kvalifikace pracovníků firmy.

Stavební firma Szolár

stavební firma, stavební práce – Provozování stavebních, zednických, zemních, zámečnických a uměleckých prací. Stavební firma Szolár vznikla v roce 1990 , díky své více jak desetileté existenci jsme vybaveni širokým sortimentem strojů a zařízení. Vlastníme certifikáty ISO.

Načítání trvalo 0.0784 sekund.