+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SLUŽBY VE STAVEBNICTVÍ

Klíčová slova: stavebnictví, služby, výškové práce, klempířské, s

E-mail: Nabízím komplexní služby v oblasti stavebnictví. Rekonstrukce fasád, teras, střech, klempířské práce, čištění a úklid světlíků za použití horolezecké techniky, či jakékoliv jiné výškové práce. Dále veškeré zednické práce, úpravy interiérů, údržbu nemovito

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2011

Popis: Nabízím komplexní služby v oblasti stavebnictví. Rekonstrukce fasád, teras, střech, klempířské práce, čištění a úklid světlíků za použití horolezecké techniky, či jakékoliv jiné výškové práce. Dále veškeré zednické práce, úpravy interiérů, údržbu nemovitostí, zpracování rozpočtů, vyřízení stavebního ohlášení, nebo povolení.

Web: sluzbyvestavebnictvi.webnode.cz

Další související informace

USMLE přípravné kurzy

zdraví, zdravotnictví, služby, práce, instituce – Příprava na USMLE kurzy (Medical Licensing Exam Preparation for International Medical Graduates, www.usmle-courses.eu) pomohla tisícům studentů a lékařů k dosažení nejvyššího bodového USMLE skóre při skládání lékařské zkoušky. Připravte se na úspěšnou kariéru v medicíně.

VP servis

výškové práce, horolezectví, horolezecká škola, – Školení bezpečnosti práce pro osoby provádějící výškové práce pomocí horolezecké techniky. Horolezecká škola a outdoorové aktivity pro veřejnost. Prodej, půjčovna a revize horolezeckých potřeb značek Rock Empire, Petzl, Beal, Tendon, Lanex, Ocún, Rock Pillars, Singing Rock, Kong a Camp. Poradenské služby, bezplatné konzultace pro optimalizaci výběru vhodného vybavení s ohledem na Vaše zaměření a zapůjčení prodávaného zboží k praktickému vyzkoušení v našem prodejním skladu v Tisé. Realizace výškových prací našimi odborně způsobilými pracovníky.

Inženýrská geodézie, geod

inženýrská geodezie, geodetické práce, zakládání s – Inženýrská geodezie GEOTA nabízí geodetické práce, polohopis a výškopis pro veškeré projekční práce, geometrické plány, projektování. Přípravu a zpracování smluv, informatiku – tvorbu a údržbu GIS. Spolehlivost, rychlost a zkušenost i velkými projekty. Vyberte si nás.

Načítání trvalo 0.0887 sekund.