+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spacetechnic

Klíčová slova: projektování, vytápění, chlazení

E-mail: info@spacetechnic.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2010

Popis: Spacetechnic s.r.o. je projekční firmou, zajišťující projekty v profesi techniky prostředí staveb a technických zařízení budov. Hlavní činností je projektování v profesích vytápění, chlazení. K těmto profesím zajišťujeme přednostně profesi vzduchotechnika, která s citovanými profesemi úzce souvisí. Spolupracujeme a zajišťujeme externě ostatní související profese a činnosti, včetně inženýringu, projednání obstarání vyjádření dotčených orgánů státní správy v rámci územních a stavebních řízení.

Web: www.spacetechnic.cz

Další související informace

Projektování staveb

rodinný, dům, pozemní, stavby, projek,projektování – Projekčí kancelář zabývající se pozemními stavbami, rekonstrukcemi a dozorem staveb. Hledáme optimální řešení mezi funkcí a vynaloženými náklady. Projekty vypracováváme v úzké spolupráci se zákazníkem.

Chlazení a klimatizace

klimatizace, chlazení, ventilátory, fancoil, klima – Webové stránky zaměřené na chlazení a kliatizace, Ventilátory. Naleznete zde informace o fan-coilech či split systémech. A mnoho dalších užitečných rad. Poradíme Vám jak vybrat správnou klimatizaci či chladídí zařízení.

Vytápění domů a bytů,

kotle, vytápění – Vytápět dům můžete mnoha způsoby. Jedním z nich je vytápění kotlem. Nejčastější využití mají kotle na tuhá paliva (pelety, dřevný odpad, uhlí nebo jiná biomasa). Dále se využívají kotle na kapalná paliva, kotle na plynná paliva a elektrokotle.

Načítání trvalo 0.2011 sekund.