+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spacetechnic

Klíčová slova: projektování, vytápění, chlazení

E-mail: info@spacetechnic.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2010

Popis: Spacetechnic s.r.o. je projekční firmou, zajišťující projekty v profesi techniky prostředí staveb a technických zařízení budov. Hlavní činností je projektování v profesích vytápění, chlazení. K těmto profesím zajišťujeme přednostně profesi vzduchotechnika, která s citovanými profesemi úzce souvisí. Spolupracujeme a zajišťujeme externě ostatní související profese a činnosti, včetně inženýringu, projednání obstarání vyjádření dotčených orgánů státní správy v rámci územních a stavebních řízení.

Web: www.spacetechnic.cz

Další související informace

Projekty domů

projektování, projekty domů, projekty rodinných do – Projekty rodinných domů. Rodinné domy typové i individuální. 3Projekt působí ve všech oblastech architektury ,urbanismu, interieru a pozemního stavitelství. Pomoc při výběru dodavatele, výběr vhodného stavebního materiálu, tepelně technické posouzení staveb, funkční návrh skladeb složených konstrukcí, řešení detailů, výběr vhodných výpní otvorů, výpočet tepelných ztrát budovy.

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.0620 sekund.