+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Spacetechnic

Klíčová slova: projektování, vytápění, chlazení

E-mail: info@spacetechnic.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2010

Popis: Spacetechnic s.r.o. je projekční firmou, zajišťující projekty v profesi techniky prostředí staveb a technických zařízení budov. Hlavní činností je projektování v profesích vytápění, chlazení. K těmto profesím zajišťujeme přednostně profesi vzduchotechnika, která s citovanými profesemi úzce souvisí. Spolupracujeme a zajišťujeme externě ostatní související profese a činnosti, včetně inženýringu, projednání obstarání vyjádření dotčených orgánů státní správy v rámci územních a stavebních řízení.

Web: www.spacetechnic.cz

Další související informace

Geprostav Hodonín v.o.s.

geodeti,Hodonín,Projektování,geodézie,stavební – Naše společnost zajišťuje komplexní servis pro investora. Od realizace všech druhů geodetických činností od zpracování geometrických plánů, zpracování různých typů smluv, zápis staveb a listin do katastru nemovitostí přes projekční činnost pro přípravu stavebního díla od návrhu stavby konzultovaného se zadavatelem, přes zpracování přípravné dokumentace a dokumentace pro územní řízení, zpracování dokumentace pro stavební povolení a realizační dokumentace, až po zpracování dokumentace skutečného provedení stavby. V rámci inženýrské činnosti zajišťujeme vyřízení územních, stavebních a povolení a kolaudačních rozhodnutí, taktéž provádíme stavební a autorské dozory při realizaci staveb.

Podlahové topení Brno

topení, vytápění, podlahové, podlahové topení – Teplovodní podlahové topení dodáváme a montujeme po celém území Jihomoravského kraje. Zkušení obchodně-techničtí poradci, pánové Roman Odehnal a Jiří Jurák Vám rád poradí s výběhem nejvhodnějšího topného systému do Vašeho domu. Celkem jsme naprojektovali a zrealizovali více než 1.600 topných systémů v rodinných domech.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.0597 sekund.