+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Speciální hydroizolace a

Klíčová slova: hydroizolace, sanace, izolace, služby

Datum vloľení do katalogu: 5. kv?tna 2010

Popis: Společnost RB IZOL se specializací na provádění speciálních hydroizolací, sanacemi železobetonu, sanacemi vzlínající vlhkosti a prodej stavební chemie s postupným rozšiřováním sortimentu.

Web: www.rbizol.cz









Další související informace

GENOVA - SERVIS s.r.o.

povrchové úpravy kovů, sanace, tryskání – Profesionálové ve svém oboru vám nabízejí povrchové úpravy všeho druhu, kdekoliv a kdykoliv. Provádíme povrchové úpravy a sanace betonů, povrchové úpravy dřeva tryskáním, hydroizolace střech a také povrchové úpravy kovů.

Izolace zdiva, hydroizolace, sanace

Hydroizolace, sanace, izolace vlhkého zdiva. DryPo – Hydroizolace, sanace, izolace vlhkého zdiva. DryPol systém, DryMatec. Specializujeme se na izolaci a vysoušení cihelného i kamenného zdiva narážením nerez desek do zdiva, podřezáváním cihelného zdiva, podřezávání kamenného zdiva diamantovou lanovou pilou.

Střešní práce Skyworks

výškové práce,izolace,hydroizolace,střechy – Provádíme výškové práce, střechy na klíč, pokrývačské práce, montážní práce, izolace střech, bazénů a základových desek, nátěry střech a fasád, montáže záchytných systémů Rothoblaas, ale taky bourací práce a další. Jsme z okresu Nový Jičín.

Načítání trvalo 0.0704 sekund.