+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Speciální produkty pro st

Klíčová slova: Podlahy, lité podlahy, beton,

E-mail: cz.reception@cemex.com

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2009

Popis: Výroba a dodávka uceleného systému litých podlahových směsí na bázi anhydritu, alfasádry a cementu (izolační a vyrovnávací směsi POROFLOW, potěry ANHYFLOW, ALFAFLOW), transportních zdících malt, lehce zhutnitelných betonů COMPACTON, standardních a speciálních betonových směsí a kameniva. Autodoprava, čerpání betonu a litých směsí, diagnostika a technologické poradenství.

Web: www.specialni-produkty.cz

Další související informace

Plovoucí podlahy

plovoucí podlahy, plovoucí podlahy laminátové, – Sháníte novou plovoucí podlahu? V nejlevnějších online stavebninách v ČR si zajisté vyberete!Plovoucí podlahy nejsou na pevnost náročné. Hospodyňky pak ocení i její snadnou údržbu. Plovoucích podlah je několik druhů. Zvolit můžete laminátovou plovoucí podlahu, dýhovou plovoucí podlahu, dřevěnou trojvrstvou plovoucí podlahu, korkovou plovoucí podlahu či linoleovou plovoucí podlahu.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

STAPRA Group s.r.o.

lité podlahy, anhydritové podlahy, anhydritové – STAPRA Group s.r.o. nabízí anhydritové podlahy a cementové podlahy - jejich kompletní dodávku a pokládku. Lité podlahy lze použít pro rodinné domky, činžovní domy ale i průmyslové objekty. Firma STAPRA Group s.r.o. nabízí anhydritové podlahy již od roku 2005. Od roku 2012 nabízíme také ce

Načítání trvalo 0.0555 sekund.