+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

spolupráce

Klíčová slova: Spolupráce

E-mail: SestakMilanDj.Sesty@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2011

Popis: Poptáváme firmy a stavebníky na realizace různých stavebních zakázek.Chcete zajistit práci přes zimu i po celý rok???? JSME TU PRO VÁS Sháníte stavební zakázky na realizaci po celý rok i přes zimu??? , Jsme tu pro Vás zajistíme Vám dlouhodobou stavební a obchodní spolupráci včetně několika pracovních příležitostí ve všech oborech a to v ČR i zahraničí. Nabízíme vzájemnou spolupráci,nabídka práce v ČR .Aktuální nabídky práce.. Máme pro Vás širokou nabídku stavebních zakázek v celé ČR , pracovní pozice pro všechny firmy a osoby na ŽL .Kontaktní osoba Milan Šesták Tel. 606348017 e mail:SestakMilanDj.Sesty@email.cz . více o nás na www.zprostredkovaniobchodu.netstranky.cz Výhody naší služby: Vše za Vás vyřídíme od A až do Z do (uzavření SoD) Nabízíme dlouhodobou spolupráci. Práce pro všechny firmy a drobné živnostníky Nastavením individuálních vyhledávacích profilů získáte nabídky šité přímo na míru. Každý den pro Vás monitorujeme stavební zakázky z více než 1000 zdrojů, čímž šetříme Váš čas i peníze.

Web: www.zprostredkovaniobchodu.netstranky.cz

Další související informace

Práce z domu

práce, podnikání, výdělek, byznys, spolupráce – Dynamicky rostoucí internetový projekt má pro každého zájemce příležitost, jak si vydělávat z domova s pomocí počítače. Možnost vybudovat si nezávislý zdroj příjmů ve svém volné čase. Pokud Vás láká mít několikanásobný zdroj příjmů a být neustále placen za to co jste jednou udělali, neváhejte a vstupte do projektu.

Výdělek na internetu

internet, marketing, peníze, provize, spolupráce – Stovky provizních e-shopů na jednom místě. Možnost ušetřit na vlastních nákupech v řádech tisíců korun. Domácí práce. Práce přes internet. Možnost přivýdělku. Jedinečná příležitost jak se stát svým vlastním pánem. Stálý příjem.

Načítání trvalo 0.1116 sekund.