+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

spolupráce

Klíčová slova: Spolupráce

E-mail: SestakMilanDj.Sesty@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2011

Popis: Poptáváme firmy a stavebníky na realizace různých stavebních zakázek.Chcete zajistit práci přes zimu i po celý rok???? JSME TU PRO VÁS Sháníte stavební zakázky na realizaci po celý rok i přes zimu??? , Jsme tu pro Vás zajistíme Vám dlouhodobou stavební a obchodní spolupráci včetně několika pracovních příležitostí ve všech oborech a to v ČR i zahraničí. Nabízíme vzájemnou spolupráci,nabídka práce v ČR .Aktuální nabídky práce.. Máme pro Vás širokou nabídku stavebních zakázek v celé ČR , pracovní pozice pro všechny firmy a osoby na ŽL .Kontaktní osoba Milan Šesták Tel. 606348017 e mail:SestakMilanDj.Sesty@email.cz . více o nás na www.zprostredkovaniobchodu.netstranky.cz Výhody naší služby: Vše za Vás vyřídíme od A až do Z do (uzavření SoD) Nabízíme dlouhodobou spolupráci. Práce pro všechny firmy a drobné živnostníky Nastavením individuálních vyhledávacích profilů získáte nabídky šité přímo na míru. Každý den pro Vás monitorujeme stavební zakázky z více než 1000 zdrojů, čímž šetříme Váš čas i peníze.

Web: www.zprostredkovaniobchodu.netstranky.cz

Další související informace

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Načítání trvalo 0.0738 sekund.