+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

spolupráce

Klíčová slova: Spolupráce

E-mail: SestakMilanDj.Sesty@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2011

Popis: Poptáváme firmy a stavebníky na realizace různých stavebních zakázek.Chcete zajistit práci přes zimu i po celý rok???? JSME TU PRO VÁS Sháníte stavební zakázky na realizaci po celý rok i přes zimu??? , Jsme tu pro Vás zajistíme Vám dlouhodobou stavební a obchodní spolupráci včetně několika pracovních příležitostí ve všech oborech a to v ČR i zahraničí. Nabízíme vzájemnou spolupráci,nabídka práce v ČR .Aktuální nabídky práce.. Máme pro Vás širokou nabídku stavebních zakázek v celé ČR , pracovní pozice pro všechny firmy a osoby na ŽL .Kontaktní osoba Milan Šesták Tel. 606348017 e mail:SestakMilanDj.Sesty@email.cz . více o nás na www.zprostredkovaniobchodu.netstranky.cz Výhody naší služby: Vše za Vás vyřídíme od A až do Z do (uzavření SoD) Nabízíme dlouhodobou spolupráci. Práce pro všechny firmy a drobné živnostníky Nastavením individuálních vyhledávacích profilů získáte nabídky šité přímo na míru. Každý den pro Vás monitorujeme stavební zakázky z více než 1000 zdrojů, čímž šetříme Váš čas i peníze.

Web: www.zprostredkovaniobchodu.netstranky.cz

Další související informace

Práce z domova

práce,prace,internet,týmova spoluprace – Můžete mít v životě všechno co chcete,pokud dokážete ostatním lidem pomoci získat to co chtějí.Náš tým vám pomůže být úspěšný v současně nejlepší provizní společnosti na internetu Global domains International.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Načítání trvalo 0.0646 sekund.