+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SPRÁVNÁ.cz STAVBA

Klíčová slova: stavební materiál, levně, dům, byt, zahrada

E-mail: info@spravna.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2009

Popis: Správná.cz Stavba Stavebniny - levný stavební materiál. Poradíme vám s výběrem stavebního materiálu, dovozem a nejlevnějším řešením. Dodáváme levně cihly, cihelné bloky GIMA, Ecoton, Heluz Supertherm, Porotherm, Keratherm, porobetonové tvárnice Ytong, QPOR, IFT, H+H, betonové zámkové a plošné dlažby, okrasné štípané ploty, tepelné izolace Isover-Orsil, Knauf Insulation, Rockwool, Rotaflex, Schwenck, polystyreny fasádní EPS 70 F, podlahové EPS 100 Z (S), tvrzené extrudované XPS, zateplovací systémy Weber-Terranova, Profi Am Bau, Baumit, Cemix, Hasit, Mapei, komíny Schiedel, EKO-komíny, OSB desky a další. Poradna a prodej. www.spravna.cz se vyplatí.

Web: www.SPRAVNA.cz

Další související informace

Projektování staveb

rodinný, dům, pozemní, stavby, projek,projektování – Projekčí kancelář zabývající se pozemními stavbami, rekonstrukcemi a dozorem staveb. Hledáme optimální řešení mezi funkcí a vynaloženými náklady. Projekty vypracováváme v úzké spolupráci se zákazníkem.

Střechy Praha

Střechy Praha – Střechy Praha: střešní krytina, střešní izolace, střešní okna, střešní okapy, střechy. Střechy na klíč, pokládka střešní krytiny, montáže střešních oken a zajištění a instalace střešních okapů. Rekonstrukce střechy, včetně ochranných nátěrů proti houbám atd., zateplení střechy a podkroví.

Nejlevnejsidrevostavby.cz

nizkoenergeticke, domy, dum, na klic, drevostavby, – Stavba domu na klíč – od zahajovacích prací po dokončovací práce. Informujte se u nás na možnosti stavby rodinného domu na klíč naší firmou. Dejte domu nový kabát a oblékněte jej – provedeme zateplení Vašeho domu.

Načítání trvalo 0.0795 sekund.