+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SPRÁVNÁ.cz STAVBA

Klíčová slova: stavební materiál, levně, dům, byt, zahrada

E-mail: info@spravna.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2009

Popis: Správná.cz Stavba Stavebniny - levný stavební materiál. Poradíme vám s výběrem stavebního materiálu, dovozem a nejlevnějším řešením. Dodáváme levně cihly, cihelné bloky GIMA, Ecoton, Heluz Supertherm, Porotherm, Keratherm, porobetonové tvárnice Ytong, QPOR, IFT, H+H, betonové zámkové a plošné dlažby, okrasné štípané ploty, tepelné izolace Isover-Orsil, Knauf Insulation, Rockwool, Rotaflex, Schwenck, polystyreny fasádní EPS 70 F, podlahové EPS 100 Z (S), tvrzené extrudované XPS, zateplovací systémy Weber-Terranova, Profi Am Bau, Baumit, Cemix, Hasit, Mapei, komíny Schiedel, EKO-komíny, OSB desky a další. Poradna a prodej. www.spravna.cz se vyplatí.

Web: www.SPRAVNA.cz

Další související informace

stavební materiál

stavební materiál,zdící materiál,střešní krytina – Prodej stavebního materiálu.Veškeré produkty pro stavbu:dveře a okna,betonové výrobky,zdicí mat,sádrokartony,stavební desky, stavební chem, podlah krytiny,střešní krytiny,Kanalizace a odvodnění,Hutní materiály, ploty,Řezivo a deskové materiály,Keramické obklady a dlažby,Sanita,Stavební doplňky, nářadí

Plastová okna a dveře z H

Plastová okna, hradec králové, dveře, prodej, byt – Plastová okna a plastové dveře z Hradce Králové od firmy Oknostyl. Plastová okna i dveře vyžadují minimální údržbu díky hladkým povrchovým plochám. Záruka a servis bezplatně po dobu 5 let na veškerá plastová okna a dveře.

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Načítání trvalo 0.2371 sekund.