+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sravební práce-MARKUS

Klíčová slova: Malířství,lakýrnictví,obklady,dlažby,sádrokartony

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2010

Popis: Nabídka veškerých stavebních prací,malířství,lakýrnictví,obklady,dlažby,sádrokartonové příčky a podhledy,plovoucí podlahy,elektropráce + revize,instalatérské práce,rekonstrukce bytových jader,a jiné práce,které jsou vždy dle dohody

Web: 1markus1.webgarden.cz/

Další související informace

PROSTAV Plus Olomouc

dlažby, obklady, koupelny – Prostav Plus Olomouc s.r.o. nabízí široký výběr sortimentu, z nabídky obklady a dlažby do koupelen, sanitární technika, koupelny, sprchové kouty, vany, vodovodní baterie, koupelnový nábytek. Největší vzorkovna obkladů, dlažeb a zboží firmy RAKO v regionu. Ukázkové boxy s obklady, dlažbou, a koupelny. Samozřejmostí je také možnost výběru materiálů, barev a typů prostřednictvím katalogů (dlažeb, obkladů, doplňků). 3D vizualizace koupelny, PC návrh zdarma. Kompletní sortiment keramických obkladů a dlažeb.

Obklady a dlažby

Obklady, dlažby, obkladačství, rekonstrukce bytový – Rodinná firma zaměřující se na obkladačské práce, rekonstrukce bytových jader, chodeb, hal, kuchyní a jiných prostor.

Sádrokartony,Podlahy

Sádrokarton,Obložkové zárubně,Parkety,Obklady, – Jsme menší firma zabývající se stavební činností, se širokým spektrem prováděných prací, sídlící v Lipníku nad Bečvou. Stavební práce provádíme nejen v Severomoravském kraji, ale i po celé ČR. Zaměřujeme se především na malé a střední stavby, rekonstrukce a opravy.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.