+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Srubové domy OK Pyrus

Klíčová slova: sruby, srubové domy, roubenky, opravy střech, brno

E-mail: info@okpyrus.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. z??? 2010

Popis: OK Pyrus se specializuje na dřevěné sruby, srubové domy a opravy šikmých střech. Sruby, srubové domy a roubenky z kulatiny i z hraněných profilů stavíme již od roku 1997. Zajistíme návrh moderního srubového domu, projekt srubu a realizaci srubové stavby na klíč.

Web: www.moderni-sruby.cz

Další související informace

SRUBY ONTARIO s.r.o.

sruby, kanadské sruby, srub, stavba srubů, srubové – Zabýváme se stavbou kvalitních srubových domů z masivní kulatiny o průměru 35 - 50 cm. Stavíme sruby, rodinné domy, rekreační objekty, komerční objekty, srubové doplňky - stoly, květináče, lavice, přístřešky atp.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Moderní dřevostavby

dřevostavby, nízkoenergetické stavby, srubové domy – Dřevostavby jsou moderním typem bydlení. Jedná se o ekologické řešení, neboť celá stavba je vyrobena z kvalitního a předem ošetřeného dřeva. Dřevostavby ovšem nejsou jen klasické domy, ale můžeme k nim řadit také pergoly nebo altány, které jsou nedílnou součástí zahrad. Pokud máte zájem se o dřevostavbách dozvědět více, podívejte se na naše internetové stránky.

Načítání trvalo 0.0842 sekund.