+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SRUBY ONTARIO s.r.o.

Klíčová slova: sruby, kanadské sruby, srub, stavba srubů, srubové

E-mail: info@kanadske-sruby.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2009

Popis: Zabýváme se stavbou kvalitních srubových domů z masivní kulatiny o průměru 35 - 50 cm. Stavíme sruby, rodinné domy, rekreační objekty, komerční objekty, srubové doplňky - stoly, květináče, lavice, přístřešky atp.

Web: kanadske-sruby.eu

Další související informace

Roubenkysruby.cz

sruby, srubové stavby – Chystáte se nebo přemýšlíte o srubu nebo o srubové stavbě? Nevíte jaké výhody a nevýhody srubová stavba má? Nevíte jaké možnosti financování k této stavbě máte? Chcete diskutovat o této problematice? Pak navštivte stránky Roubenkysruby.cz.

Srubové domy OK Pyrus

sruby, srubové domy, roubenky, opravy střech, brno – OK Pyrus se specializuje na dřevěné sruby, srubové domy a opravy šikmých střech. Sruby, srubové domy a roubenky z kulatiny i z hraněných profilů stavíme již od roku 1997. Zajistíme návrh moderního srubového domu, projekt srubu a realizaci srubové stavby na klíč.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.2289 sekund.