+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sruby

Klíčová slova: sruby, kanadské sruby

E-mail: webadmin@market.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. prosince 2011

Popis: Kanadské sruby od tesařství Jiří Urban s 5-ti letou záruční dobou a servisem. Návrhy a projekty srubových domů. Dále nabídka zahradních domů a zahradního nábytku. Firma byla založena v r. 1994. Výstavba srubových domů na klíč.

Web: www.ju-sruby.cz/

Další související informace

SRUBY ONTARIO s.r.o.

sruby, kanadské sruby, srub, stavba srubů, srubové – Zabýváme se stavbou kvalitních srubových domů z masivní kulatiny o průměru 35 - 50 cm. Stavíme sruby, rodinné domy, rekreační objekty, komerční objekty, srubové doplňky - stoly, květináče, lavice, přístřešky atp.

Srubové domy OK Pyrus

sruby, srubové domy, roubenky, opravy střech, brno – OK Pyrus se specializuje na dřevěné sruby, srubové domy a opravy šikmých střech. Sruby, srubové domy a roubenky z kulatiny i z hraněných profilů stavíme již od roku 1997. Zajistíme návrh moderního srubového domu, projekt srubu a realizaci srubové stavby na klíč.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.0647 sekund.