+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stach stavby

Klíčová slova: projektová činnost, inženýrská činnost

E-mail: info@webstr.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2008

Popis: Zajišťujeme inženýrskou a projektovou činnost, stavební povolení, stavební dozor, inspekci nemovitostí.

Web: www.stach-stavby.cz

Další související informace

Developerské projekty

developerské projekty, inženýrská činnost – Hlavní realizační činností společnosti jsou developerské projekty, jejich příprava a realizace. Dále nabízíme služby v oblastech marketingu a investorsko inženýrských činnostech ve výstavbě. Výstavba rodinných domů a viladomů.

Správa nemovitostí

správa nemovitostí pardubice, stavební činnost – Zabýváme se správou nemovitostí v Pardubicích, Klálovehradeckém a Středočeském kraji. Jestliže potřebujete úklidové služby, správcovskou činnost či provést stavební práce, můžete se obrátit na nás. Dále nabízíme marketingové služby pro segment trhu zaměřený na sport a využití volného času.

Reklamní článek

reklama, reklamní činnost, reklamní článek, Reklam – Poskytujeme informace týkající se psaní reklamních článků a reklamy obecněOtázka proč psát reklamní článek je asi všem jasná. S rozvojem průmyslu od prvních manufaktur se začínaly objevovat prvotní potřeby prodat výrobky. Potřeby použití reklam stoupaly spolu s nadvýrobou. Už kdysi Herny Ford moudře řekl „ i poslední dolar je třeba dát do reklamy“. Tato jeho myšlenka má v sobě hlubokou pravdu a platí do dnes

Načítání trvalo 0.0589 sekund.