+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stav-únia, Pezinok

Klíčová slova: Ploché strechy Projektovanie

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2008

Popis: Izolácia plochých striech, montáž krovov Monitoring suchých potrubí a nadostupných priestorov videokamerou. Projektovanie drobných stavieba ich nadstavby a prístavby. 3D vizualizácie na základe projektov.

Web: www.stavunia.php5.sk

Další související informace

ČERDO spol. s r.o.

Ploché střechy,Rovné střechy,Izolace,Zateplení – Rekonstrukce rovných, plochých střech.Zateplování střech, opravy hydroizolací a izolací.Klempířské,pokrývačské a drobné stavební práce.Rekonstrukce bleskosvodních sítí,střešních ventilačních těles.Více než desetileté zkušenosti v oboru,vysoká kvalita odvedené práce a zajímavé ceny.ISO 9001.

Kryska.cz

katalog firem,katalog odkazů – Kryska.cz je nový katalog odkazů a firem na českém Internetu. Najdete zde podrobné informace o firmách včetně hodnocení, spotřebitelská upozornění a mnohem více. Jednoduché vyhledávání i jednoduchá optimalizace v rámci našeho katalogu.

Zateplení ploché střechy

Zateplení ploché střechy – Zateplení ploché střechy, zateplení šikmé střechy, zateplení sedlové střechy. Provádíme zateplení ploché střechy na panelových domů a jiných komerčních i nekomerčních objektů. Zateplení šikmé či sedlové střechy, pokládka střešní krytiny a montáže okapů i střešních oken.

Načítání trvalo 0.0524 sekund.