+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stav-únia, Pezinok

Klíčová slova: Ploché strechy Projektovanie

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2008

Popis: Izolácia plochých striech, montáž krovov Monitoring suchých potrubí a nadostupných priestorov videokamerou. Projektovanie drobných stavieba ich nadstavby a prístavby. 3D vizualizácie na základe projektov.

Web: www.stavunia.php5.sk

Další související informace

ČERDO spol. s r.o.

Ploché střechy,Rovné střechy,Izolace,Zateplení – Rekonstrukce rovných, plochých střech.Zateplování střech, opravy hydroizolací a izolací.Klempířské,pokrývačské a drobné stavební práce.Rekonstrukce bleskosvodních sítí,střešních ventilačních těles.Více než desetileté zkušenosti v oboru,vysoká kvalita odvedené práce a zajímavé ceny.ISO 9001.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Střechy Praha

Střechy Praha, Ploché střechy, Šikmé střechy, Zate – ALVA 92 a.s. je stavební firma, která se specializuje na realizaci střech. Zajišťujeme služby v oblasti ploché střechy, šikmé střechy, zateplování fasády, hydroizolace a izolace střech.

Načítání trvalo 1.9927 sekund.