+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavba hrou

Klíčová slova: sťahovacie povalové schody, stavebné puzdro

E-mail: info@stavbahrou.sk

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2009

Popis: Provozujeme internetový obchod Stavba hrou - prodej stavebního materiálu jako sťahovacie povalové schody, stavebné puzdro, posuvné dvere, vchodové striešky apod. Doprava zboží po celém Slovensku v ceně.

Web: www.stavbahrou.sk

Další související informace

Fischer elektronik, prodej elektronických součástek

chladiče, patice, konektory, – Společnost Fischer elektronik GmbH je orientovaná na výrobu elektronických součástek a služby galvanického průmyslu. Zabýváme se rafinací neželezných kovů a jejich povrchovou úpravou, dodáváme elektronické součástky.

KSENA - pokládka dlažby

dlažba, zámková, betonové schody, chodníky, – Provádíme pokládku zámkové dlažby při výstavbě a rekonstrukcích dopravních a inženýrských staveb. Pracujeme jako subdodavatel stavebních firem a také jako přímý dodavatel pro malé i velké investory a stavebníky. Použití zámkové dlažby má při zpevňování venkovních ploch hodně výhod - pevnost, trvanlivost a mechanická odolnost, odolnost proti mrazu, působení vod a chemicky rozmrazovacích látek. Nezanedbatelnými přednostmi jsou i vysoká estetická kvalita, snadná rozebiratelnost dlažeb a možnost jejich opětovného použití, nižší pořizovací a provozní náklady, velmi jednoduchá údržba. Máme zkušenosti z akcí různého rozsahu, snažíme se vyhovět všem zákazníkům a realizovat stavby v krátkých termínech a špičkové kvalitě. Provedeme pro vás pokládku dlážděných komunikací, obytných ulic a chodníků, dláždění parkovišť, vjezdů a zpevněných ploch. Zajišťujeme také strojní pokládku zámkové dlažby. Objednávky na pokládku zámkové dlažby přijímáme nepřetržitě.

Přírodní luxusní výrobky

příze pro pletení, hedvábné příze, šály – V obchodě Vám nabízíme luxusní přízi z pravého přírodního hedvábí té nejvyšší kvality původem z indického Biharu. Tato oblast je známá výrobou hedvábí jedinečné kvality. Barevné variace a síla hedvábné příze je velmi variabilní. Nabízíme jemné příze vhodné pro háčkování nebo silnější variantu příze ideální pro pletení. Z těch to přízí nabízíme ručně tkané šály.

Načítání trvalo 0.0690 sekund.