+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavba hrou

Klíčová slova: sťahovacie povalové schody, stavebné puzdro

E-mail: info@stavbahrou.sk

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2009

Popis: Provozujeme internetový obchod Stavba hrou - prodej stavebního materiálu jako sťahovacie povalové schody, stavebné puzdro, posuvné dvere, vchodové striešky apod. Doprava zboží po celém Slovensku v ceně.

Web: www.stavbahrou.sk

Další související informace

Matrace do postele

matrace, matrace do postele, povlečení, povlečení – E-shop zaměřený na matrace do postele a povlečení do postele.Prodáváme matrace do postele, které se dělí na matrace ekonomik, matrace standard, matrace trend a dále povlečení do posteleposposteleddddddoplndoplňky.

KSENA - pokládka dlažby

dlažba, zámková, betonové schody, chodníky, – Provádíme pokládku zámkové dlažby při výstavbě a rekonstrukcích dopravních a inženýrských staveb. Pracujeme jako subdodavatel stavebních firem a také jako přímý dodavatel pro malé i velké investory a stavebníky. Použití zámkové dlažby má při zpevňování venkovních ploch hodně výhod - pevnost, trvanlivost a mechanická odolnost, odolnost proti mrazu, působení vod a chemicky rozmrazovacích látek. Nezanedbatelnými přednostmi jsou i vysoká estetická kvalita, snadná rozebiratelnost dlažeb a možnost jejich opětovného použití, nižší pořizovací a provozní náklady, velmi jednoduchá údržba. Máme zkušenosti z akcí různého rozsahu, snažíme se vyhovět všem zákazníkům a realizovat stavby v krátkých termínech a špičkové kvalitě. Provedeme pro vás pokládku dlážděných komunikací, obytných ulic a chodníků, dláždění parkovišť, vjezdů a zpevněných ploch. Zajišťujeme také strojní pokládku zámkové dlažby. Objednávky na pokládku zámkové dlažby přijímáme nepřetržitě.

ANAVEK spol. s r.o.

strecha, okno, schody, svetlovod, juta – Všetko pre Vašu strechu - strešné okná FAKRO, strešné fólie,AlfaFOL, AlfaTOP, JUTA, STROTEX, Corotop, Tyvek. Podkrovné skladacie schody, ventilačné turbíny LOMANCO, komínové hlavice, svetlovody. Všetko pre Vašu strechu - strešné okná FAKRO, strešné fólie,AlfaFOL, AlfaTOP, JUTA, STROTEX, Corotop, Tyvek. Podkrovné skladacie schody, ventilačné turbíny LOMANCO, komínové hlavice, svetlovody.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.