+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavba rodinných domků

Klíčová slova: rodinné domky, pozemky, reality, stavby,Hradištko

E-mail: info@rodinne-domky.eu

Datum vloľení do katalogu: 5. ?nora 2014

Popis: RDMP GROUP s.r.o. je účelově založená rodinná developerská a stavební společnost. Orientuje se v hlavní míře na výstavbu rodinných domků na Praze-západ, zejména v Masečíně a na Hradištku pod Medníkem. Rodinné domky společnost realizuje na vlastních pozemcích, které za tím účelem nakupuje. Výstavbu financuje kompletně z vlastních zdrojů a k prodeji nabízí již zcela dokončené a kolaudované stavby.Při prodeji nemovitostí zajišťuje společnost komplexní právní servis a nabízí i spolupráci při řešení financování pomocí hypotečních nebo jiných úvěrů a půjček.

Web: www.rodinne-domky.eu

Další související informace

Pozemky, Rodinné domy

pozemky, rodinné domy, praha východ, horoušany, – Pozemky a rodinné domy na prodej v Horoušanech na úvalsku u Prahy. Rezidenční projekt několika rodinných domků v Horoušanech spojující klidný domov s velmi dobrou dostupností Prahy a zároveň příjemné bydlení v přírodě.

Realitní kanceláře

realitní kanceláře, byty, pozemky, rodinné domy, p – Realitní kanceláře - zajistíme Vám prodej rodinného bytu, pronájem nebo prodej bytu, pozemků a dalších nemovitostí. Využíváme jedinečný realitní systém, díky kterému prodáme Vaši nemovitost v co nejkratší době.

Načítání trvalo 0.0850 sekund.