+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STAVBAU BOHEMIA, a.s.

Klíčová slova: STAVBAU BOHEMIA

E-mail: info@stavbaubohemia.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. srpna 2013

Popis: Generální dodavatel staveb. Dodavatel staveb (rekonstrukcí, půdních vestaveb, rodinných domů, bytových domů) včetně projektových dokumentací a arch. studií. Kompletní dodávka staveb včetně zajištění projektové dokumentace.

Web: www.stavbaubohemia.cz

Další související informace

Bohemia Apartments Prague

Bohemia Apartments Prague Old Town – Apartmány se skládají vždy z obývacího pokoje, ložnice, koupelny s toaletou a plně vybavené kuchyně. Počet ložnic a koupelen včetně jejich vybavení se liší dle jednotlivých apartmánů. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Hotel Bohemia v Chrudimi

Hotel Bohemia Chrudim,ubytování Chrudim,ubytovani, – Hotel Bohemia je typický městský hotel se 49 pokoji a kapacitou 105 lůžek. Hotel je situován v centru města Chrudimi, vlastní parkoviště před hotelem. Hotel nabízí kvalitní ubytování a stravovací služby ve dvouch střediscích Baraka Music Bar a Restaurace hotelu.Dále je v našem hotelovém komplexu i relaxační centrum (sauna, whirpool, masáže).

Načítání trvalo 1.4551 sekund.