+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STAVBAU BOHEMIA, a.s.

Klíčová slova: STAVBAU BOHEMIA

E-mail: info@stavbaubohemia.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. srpna 2013

Popis: Generální dodavatel staveb. Dodavatel staveb (rekonstrukcí, půdních vestaveb, rodinných domů, bytových domů) včetně projektových dokumentací a arch. studií. Kompletní dodávka staveb včetně zajištění projektové dokumentace.

Web: www.stavbaubohemia.cz

Další související informace

Razítka na počkání

Razítka na počkání, vizitky na počkání, razítka – Vizitky a razítka na počkání nebo do druhého dne. Razítka textová, číslovací, datumová i reliéfní, razítka v tužce i dřevěná razítka. Vizitky ofsetové, knihtiskové, digitální, termotiskové, ražené horkou fólií, atd..

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Hotel BOHEMIA v Lomnici nad Lužnicí

Hotel BOHEMIA ,ubytování v Lomnici nad – Náš hotel leží přímo v centru Lomnice nad Lužnicí, která je vzdálená pouhých 8 km od lázeňského města Třeboně. V příjemném prostředí našeho nového hotelu Vám za velmi přijatelnou cenu nabízíme kompletně vybavené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje.Náš hotel disponuje 20 pokoji 46 lůžky, 9 přistýlkami a jedním apartmánem. ceně pokoje je zahrnuta snídaně formou švédského stolu (nad 10 ubytovaných osob), bazén s protiproudem (pokud je v provozu), úschovna kol, která je stejně jako parkoviště v noci pod kontrolou.Část hotelu je připravena také na relaxační odpočinek. Slouží jako masérna a sauna. K dispozici je i vyhřívaný bazén s protiproudem 5 x 10 m.

Načítání trvalo 1.5494 sekund.