+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavbaweb

Klíčová slova: stavebnictví, architektura, stavební firmy

E-mail: katalogy@netservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2010

Popis: Stavbaweb je portál pro organizace a odbornou veřejnost, které se zabývají či mají zájem o architekturu a stavebnictví. Aktuální zpravodajství z oboru, stavby, stavební i architektonické firmy a produkty naleznete na tomto webu.

Web: www.stavbaweb.cz

Další související informace

DOOM - PM stavby

Stavební firma Praha, Služby ve stavebnictví, Stře – Stavební firma Praha - DOOM - PM stavby zajišťuje služby ve stavebnictví , střechy, stavby na klíč i půdní vestavby. Naše stavební firma je generálním dodavatelem staveb. Realizujeme zateplení, rekonstrukce a opravy panelových domů, rovněž opravy šikmých i plochých střech, navrhujeme také projekty pro půdní vestavby s realizace na klíč. Kompletně zajišťujeme nejen stavby, ale také projekční činnost.

Vizualizace

vizualizace, 3d, rendering, architektura, stavební – Vizualizace pro architekty a development. Vizualizace staveb, bytů, komerčních prostor, produktové vizualizace. Pro realitní kanceláře a developery dodáváme virtuální prohlídky založené na speciálním herním enginu Unity 3D.

MAGFORMERS - kreativní m

Magformers magnetická stavebnice, chytré stavebni – Nabízíme kreativní magnetické stavebnice pro děti 2-15 let. Magformers je uznávanou didaktickou pomůckou nejen v MŠ - učení barev a tvarů, jemná motorika, prostor. představivost. Postavíte stovky aut, raket, robotů atd.

Načítání trvalo 2.6974 sekund.