+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavbaweb

Klíčová slova: stavebnictví, architektura, stavební firmy

E-mail: katalogy@netservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2010

Popis: Stavbaweb je portál pro organizace a odbornou veřejnost, které se zabývají či mají zájem o architekturu a stavebnictví. Aktuální zpravodajství z oboru, stavby, stavební i architektonické firmy a produkty naleznete na tomto webu.

Web: www.stavbaweb.cz

Další související informace

Stavebnikomunita.cz

stavebnictvi, dizajn, bydlení, architektura, proje – Sociální síť stavebnikomunita.cz poskytuje prostor pro výměnu informací o stavebnictví, architektuře a bydlení. Architektům, projektantům a stavitelům nabízí možnost účinné internetové prezentace. Je pro všechny co projektují a chtějí lépe bydlet.

Vizualizace

vizualizace, 3d, rendering, architektura, stavební – Vizualizace pro architekty a development. Vizualizace staveb, bytů, komerčních prostor, produktové vizualizace. Pro realitní kanceláře a developery dodáváme virtuální prohlídky založené na speciálním herním enginu Unity 3D.

Seznam stavebnin z ČR a S

stavebniny, stavební materiály, stavební firmy – Vyberte si ze seznamu stavebnin na Portálu firem. Nabídka kategorií: Stavebniny, koupelnové vybavení, spojovací materiály, střešní krytiny, stavební prvky, tepelné izolace a mnoho dalších.Portál-firem.cz – to je nový katalog firem.

Načítání trvalo 3.0461 sekund.