+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavby domů na klíč

Klíčová slova: stavba domů, domy na klíč, rodinné domy na klíč, r

E-mail: webmaster@aira.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2012

Popis: Máte nevyhovující starý byt nebo půdní vestavbu? Obraťte se na Domestik. Provádíme rekonstrukce bytů, domů i výstavbu půdních prostor. Zrekonstruujeme a vytvoříme Vám nový byt či půdní vestavbu podle Vašich přání. Disponujeme i vlastní truhlářskou výrobnou.

Web: www.domestik.cz

Další související informace

Stavební povolení

stavba domu, stavební povolení – Poradíme vám s výběrem vhodného pozemku nebo jaká jsou kritéria pro správný výběr stavební firmy + celou řadu jiných užitečných rad a tipů, vedoucí k úspěšné kolauduci ekonomické stavby. Informace ze světa výstavby rodinných domů, kde si ekonomické dřevostavby získávají větší oblibu mezi vlastníky, stavebními firmami i širší veřejností.

dřevostavby Hp

Dřevostavby, Rodinné domy na klíč, Montované domy – Výstavba rodinných domů – dřevostavby – na klíč. Stavíme nízkoenergetické a pasivní domy. Montované stavby na míru. Typové i individuální projekty. Nejedná se o panelový systém, ale o montáž z jednotlivých komponentů přímo na místě stavby. Dceřinná společnost kanadské firmy.

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Načítání trvalo 0.2152 sekund.