+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavby-hak

Klíčová slova:

E-mail: hkstavby@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2013

Popis: Jsme firma, která je zaměřena na zednické, izolatérské, bourací práce, Rekonstrukce domů, bytů, koupelen, montáž, plastových oken,dveří a parapetů, štukové, sádrové omítky, Zemní a výkopové práce, zateplovací práce, obklady, dlažby, zámkové dlažby, sádrokartonové konstrukce, podhledy, malby a natěračské práce, vodoinstalace, elektroinstalace, pokládka podlahových krytin, ploty a branky.

Web: www.Stavby-hak.cz

Další související informace

piXmedia.cz - Tvorba www

tvorba www stránek,eshop, projekty na míru – Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny. Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny.

Korálky potěší bižuterie

korálky, e-shop, prstýnek, naušnice, andílci – Naše stránky se zaměřují na výrobu drobné bižuterie tvořené korálkami. V naší domácí dílničce vznikají ty nejkrásnější postavičky, zvířátka, přívěšky na mobilní telefony, ale třeba i náramky, náušnice, prstýnky, Vánoční ozdoby, neboli pod jedním názvem bižuterii z korálek.

Načítání trvalo 1.2294 sekund.