+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stavby Mižigár

Klíčová slova: ,výkopové práce, výměna kolejí, pražců, demolice,

E-mail: info@stavby-mizigar.eu

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2008

Popis: Přípravné práce pro stavby, práce na kolejích - výměna kolejí i pražců (České dráhy), hloubení rýh pro inženýrské sítě, demolice staveb zděných, betonových, železobetonových a jiné zemní či výkopové práce po celé ČR.

Web: www.stavby-mizigar.eu

Další související informace

IZOLACE BAKO

pur,zateplení,polyuretan,pěna,úspora,těsnost, – Zateplení stříkanou polyuretanovou pěnou, přináší úsporu energií při vytápění, zvukovou izolaci, neměnné prostředí a stálou vlastnost materiálu. Rychlý postup aplikace šetří náklady na pořízení při srovnání s cenami běžně používaných izolací.

Okna Progress - Dafeplast

okna, dveře, balkónové, okenní, progress, Rehau, – Okna Progress jsou vyrobena z unikátního profilu Rehau GENEO z kompozitního materiálu RAU-FIPRO obsahujícího skleněná vlákna. Jedinečné tepelné vlastnosti, příznivá cena, pro nízkoenergetické a pasivní domy, k výměně v rodiných a panelových domech.

Rekonstrukce Ostrava, Opa

Rekonstrukce Ostrava, Opava, – Hledáte stavební firmu, která se postará o rekonstrukci vašeho domu či bytu rychle, kvalitně a zodpovědně? Chcete si postavit dům podle vašich představ, ale nevíte si rady? Neváhejte a kontaktujte Arnošta Klose rodinné domy Ostrava.

Načítání trvalo 0.0691 sekund.